Wpis z mikrobloga

zyli standard na lewicy. Facet prawomocnie niewinny ale dla baby i tak będzie winny, bo kobieta „czuje się skrzywdzona”


@Sangreal: o to wlasnie chodzi. O to, zeby powoli budowac w ludziach, ze przestepstwo to nie to co ktos zrobil, tylko jak kto inny sie poczul. Wtedy z kazdego sie juz zrobi -foba czy -ziste - moze i wcale nic takiego nie mowil/zrobil, ale ktos sie poczul urazony.
@kompek: A coś merytorycznego oprócz obrażania kolegi? Bo dokładnie podsumował artykuł, którego sam nie zrozumiałeś, ale coś za bardzo się skupiłeś na bólu dupska i nie udało ci się odnieść do meritum, więc może spróbuj jeszcze raz.
  • 1
@Mtsen kobietom i tak wszystko uchodzi. Redaktorce się tylko marzy aby było im jeszcze więcej wolno i żeby łatwiej im było wywłaszczenia mienia mężczyzn którzy padli ofiarą ich knuciom. Kobiety nie powinny mieć prawa głosu w życiu społecznym.
@Wookie2020: przecież marketingowcy już jakiś czas temu odkryli żeby dawać takie clickbejtowe tytuły żeby takie społeczności jak wykop zesrały się i kliknęlły w gówno artykuł i cyk wszyskie współczynniki clik per view robią stonks. A jeszcze lepiej jak zmarnujcie więcej czasu i zostawicie tam komentarz
coś merytorycznego


@pianinka: nie wiem, pismem obrazkowym mam zacząć nadawać? Czego nie rozumiesz we fragmencie

I właśnie pokazałeś, że albo nie przeczytałeś tego tekstu, albo go nie zrozumiałeś - ewentualnie nie chciałeś go zrozumieć. Właśnie to krótkie podsumowanie Wookie2020 idealnie podsumowuje podejście Wieczorkiewicz.

?

nie udało ci się odnieść do meritum


@pianinka: w takim razie oświeć mnie, jakie jest meritum? Bo jedyne jakie tam widzę tam widzę, to właśnie

domniemanie
Dla chłopa może to być zwykły seks a rano budzi się z łatką gwałciciela bo towarzyszka erotycznych przygód wytrzeźwiała


no jeśli dla chł0pa wykorzystywanie odurzonej osoby (gwałt) to zwykły seks to nic dziwnego że budzi się z łatką gwałciciela

@Sangreal:
@Chodtok: ale to czekaj. Przykład wcale nie taki hipotetyczny. Mamy imprezę. Alkohol leje się strumieniami. Imprezka, emocje. Lądujesz z dziewczyną pod mocnym wpływem alkoholu w pokoju. Jesteście w podobnym stadium opojenia. Ona wyraża chęć wprost. Dochodzi do zbliżenia. Rano dziewczyna o niczym nie pamięta. Ty zresztą też ledwo co kojarzysz.

Kac, brak bielizny. Emocje. No sprawa jasna. Zgwałciłeś odurzoną dziewczynę...

Dlatego recepta prosta i ją podałem: Trzymać się kobiet z daleka.