Wpis z mikrobloga

Jestem za głupi na studia. Będę całe życie #!$%@?ł w januszexie za minimalną bo nic innego nie potrafię. Studia ujebę, w najlepszym wypadku będę miał dwa warunki ale wtedy dwa przedmioty kosztują prawie połowę czesnego za semestr a ja zarabiam minimalną i już mnie to przygniata finansowo i czasowo. Najgorsze że czas biegnie nie ubłaganie i jak mam już 26 lat tak to są moje ostatnie lata w których mam szanse przestać pracować w kołchozie, bo kto będzie chciał ponad 30 leniego faceta na staż albo stanowiska juniorskie później eh.

#przegryw #feels #smiecludzki
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@ZacharJasz92: a co studiowałeś? Ja jak tego nie zdam to myślę o zmianie na jakąś filologie norweską naprzykład, bo nie wiem czy uda mi się być na bieżąco z semestrem i jeszcze poprawić 2 warunki eh. Plus mniej bym płacił za czesne, ale boję się że nic by mi to nie dało żeby się wyrwać z kołchozu.
  • Odpowiedz
@ZacharJasz92: W dzisiejszych czasach niestety infa już nie jest takim wspaniałym kierunkiem jak kiedyś, też się na to naciąłem
Teraz idzie się tam głównie po to, żeby zdobyć znajomości w branży, bo już nawet papierek nie wystarcza, nie mówiąc oczywiście o żenującym wręcz poziomie nauczania tej szeroko pojętej dziedziny na p0lskich uczelniach
  • Odpowiedz