Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie na konfederację, ale jej wyborcy przynajmniej potrafią krytycznie spojrzeć na partię, którą popierają. Ilu to mam znajomych konfederatów i bez problemu potrafimy wymienić co nam się nie podoba a wręcz #!$%@?ć po konfederacji za niektóre postulaty, które nam się nie podobają. A lemingi z PO lub wyborcy lewicy? Co wielmożna partia powie, to oni ślepo w to brną i bronią jak własnej matki. Przykład? PiS zapowiada waloryzację 500+ - wszyscy (słusznie) po nich jebią, wyborcy PO krytykują za prowadzenie państwa w ruinę. Ale co się dzieje jak Herr Tusk zapowiada waloryzację 500+ i kolejne socjale? Niektórzy popierają, robią fikołki żeby ich wybronić a inni wmawiają sobie, że to kłamstwo i wcale tak nie będzie xD Niedawno Konfederacja zeszła z toru nawijania o aborcji i LGBT to neuropa, lemingi i lewica #!$%@? i przypominają wypowiedzi sprzed kilku lat, tak jakby sami marzyli o zamordyźmie. Nie wspominając już o tym, że w PO jest mńostwo konserwatystów i wcale oni nie chcą większych praw dla LGBT lub jakichś innych lewackich wymysłów.
#polityka #4konserwy #neuropa #polska #bekazpisu #bekazlewactwa
Patriota_wolnosciowiec - Mówcie co chcecie na konfederację, ale jej wyborcy przynajmn...

źródło: poooooooooo

Pobierz
  • 13
wyborcy PO krytykują za prowadzenie państwa w ruinę. Ale co się dzieje jak Herr Tusk zapowiada waloryzację 500+ i kolejne socjale? Niektórzy popierają, robią fikołki żeby ich wybronić a inni wmawiają sobie, że to kłamstwo i wcale tak nie będzie xD


@Patriota_wolnosciowiec: Bo jak tylko PO zwiększyło wiek emerytalny to polaczki sie zesrały olaboga jak tak możecie. PO próbuje robić odpowiedzialną polityke - wyborcy mówią nie i ich wywalają. Więc ja
@Patriota_wolnosciowiec: Wiesz jaka jest różnica między wyborcą pis, konfederacji a KO/PO ? Że ci z PEŁO myślą a ci z konfederacji i pis-u są jak sekta xD

Mówcie co chcecie na konfederację, ale jej wyborcy przynajmniej potrafią krytycznie spojrzeć na partię

Ta jasne xD ty widziałeś jakie szury będą na listach konfederacji :D Sławek to nie wszystko jest jeszcze kaja płodek, braun, bossak i inne wynalazki :D Ale to już dla
@aegispolis: Nie wiem za ile się sprzedałeś. Śmieszy mnie, że atakuję wrogów Konfy a ty płaczesz, że ktoś ma inne zdanie niż ty xDD To normalne, że nadaję na wrogów partii, którą popieram. Ty nadajesz na Konfederację więc też jesteś sprzedawczykiem? Czy może jeleń jesteś i dajesz się ru*hać za darmo xDD? Boli was, że konfa wskoczyła na 3 miejsce, oj boli ;) W ogóle to napisałem ci wyżej, że Konfederacja>TD>PO>PIS>Lewica