Wpis z mikrobloga

#ppv kupione z linku #murana więc kupony również zagrane :)

1 kupon
Kapela + Magical Jr + Muran + Szuli - ako: 7.54 @ Stawka: 40zł do wygrania : 265.41zł
2 kupon
Olejnik - Ronaldo - mniej niż 1.5 rundy + Szuli - Trybała - mniej niż 1.5 rundy - ako: 4.92 @ Stawka: 36zł - do wygrania : 155.87zł
3 kupon
Kasjusz + Lupa + Ztrolowany - ako: 13.53 @ Stawka: 20zł - do wygrania 238.13zł

Podoba mi się kurs na mniej niż 1.5 rundy walce Szuliego przecież tam będzie szybka egzekucja, dysproporcja umiejętności ogromna, zagrałem na Ztrollowanego gdyż uważam że ten Tarzan to lewus który nie ćwiczy i jeżeli Ztrollowany rozegra ten pojedynek taktycznie to wygra na punkty bez większych problemów.
#famemma #primemma
  • 8
  • 0
@Maqnez: Dlaczego ?
Trybson w moment zostanie obalony i skończony... przy okazji Trybson od długiego czasu nie walczył i nie ćwiczył ..
to się skończy szybko
@Jax89: No nie wiem ja za specjalistę się nie mam, ale dla mnie to mega ryzykowne te kupony więc dobrze, ze za małe sumy.
Najbardziej ryzykowne dla mnie stawiać na:
murana który ciosów nie zadaje
szuli i trybała mniej niz 1,5 rundy gdzie oni pewnie +/- rundę to się badać będą XD
Ztrolowany grubasek który niby ćwiczy z przerwami od fame 1 (2018 rok czerwiec) do teraz czyli masz ponad 5
@Jax89: uważam inaczej szuli jest lepszym zawodnikiem a szczególnie parterowcem trybson ma przewagę siły pierwsza runda kiedy będzie świeży może być ciężko go obalić czy skończyć zanim szuli go umęczy czy porozbija. wejść może ale odradzam oni raczej nie rusza na siebie jak małpy