Wpis z mikrobloga

@Javert_012824: W normalnym kraju stare komuchy siedziałby w więzieniu, co najwyżej gdzieś w odosobnieniu i zapomnieniu, a u nas stare komuchy zostają europarlamentarzystami xD
  • Odpowiedz
  • 154
@Javert_012824: tweet serio prawdziwy - nie fejk
¯\(ツ)/¯ dożyliśmy ciekawych czasów, gdy rasowy komuch broni księdza o mocnych poglądach narodowych przed katosocjalistą.
  • Odpowiedz
stary komuch współgra z rosyjską propagandą? szok

@paragonik: Przypominanie, że Ukraińcy na Wołyniu biegali z widłami i mordowali kobiety i dzieci to rosyjska propaganda?
  • Odpowiedz
@dziacha: jednak ten zegar wskazał odpowiednia godzinę. Bo dobrze się wypowiedział.
To co robi debil na stanowisku prezydenta Polski to jest zdrada stanu. On ma w dupie Polskę i Polaków.
  • Odpowiedz
@ibilon:

Przypominanie, że Ukraińcy na Wołyniu biegali z widłami i mordowali kobiety i dzieci to rosyjska propaganda?


Dzisiaj się dowiedziałem, że mężczyzn na Wołyniu nie mordowali. I jak można ci ufać?
  • Odpowiedz
@dziacha: @SoplicaTadeusz @MaJeM0 @Gozd @kam966
Nigdy nie sądziłem wcześniej, że to będzie mój pogląd, ale z mojej perspektywy dożyłem czasów gdzie wolałbym żeby rządzili komuniści z SLD, wolałbym komuchów w rządzie, którym choć trochę zależałoby na dobru kraju i którzy robili lepszą politykę niż robią to obecne miernoty.
Oni nie byli prorosyjscy, weszliśmy do UE i NATO. Kwachu i Miller byli jacy byli, były afery i wałki. Weszliśmy jednak do Unii
  • Odpowiedz
@Javert_012824: rację ma Duda, politykę prowadzi się bezemocjonalnie na chłodno kalkulując, a wy chcielibyście robić to jak banda krzykaczy, bez pomysłu, bez strategii i z pianą na ustach, rodem z jakiegoś kraju trzeciego świata. Kto by z takim ludźmi się liczył i traktował poważnie w polityce na arenie międzynarodowej? No raczej nikt.
  • Odpowiedz