Wpis z mikrobloga

mam nadzieje, ze na gałęzi zrobi analizę tego sezonu, bo potrzebuje poprawnych technicznie okresleń na to całe gówno xD stroje, sposób nagrywania scen, montaż, etc xD

Miałem ciągle wrażenie, że oglądam coś gorszego niż kino klasy B jak ten serial o Merlinie itp xDD

#wiedzmin
  • 6
  • Odpowiedz
@NewBlueSky ten serial „przygody Marlina”? Mam wrażenie że był o wiele lepszy niż ten wiedźmin, mimo czarnej Gwen i fabuły dla nastolatków to przynajmniej stroje mieli lepsze niż w Wiedźminie :)
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: W moim odczuciu sceny walki wyglądają przyzwoicie tak samo jak lokacje. CGI potworów też nie wypada najgorzej mając na uwadzę np to co ostatnio się dzieje w Marvelu, natomiast magia wypada już kiepsko.
  • Odpowiedz
  • 1
@NewBlueSky ten serial „przygody Marlina”? Mam wrażenie że był o wiele lepszy niż ten wiedźmin, mimo czarnej Gwen i fabuły dla nastolatków to przynajmniej stroje mieli lepsze niż w Wiedźminie :)


@Keris: oh był lepszy xD nawet od technicznej strony chyba był jakiś klimat i spójność w ekranizacji. Przy wiedzminie ma się wrażenie jakby fajni nagrali swoją wersję, tak wiele elementów jest nowoczesna xDD
  • Odpowiedz
  • 1
W moim odczuciu sceny walki wyglądają przyzwoicie tak samo jak lokacje


@Mlody_mirek99: to jest spoko, chociaż mi się już nudzi schemat "trochę trudności -> Geral (+ew Yenefrer) zabija wszystko" XD

To tak jak nie jestem fanem opisów bitew w książkach (ogólnie, ale bardziej chodzi o fantasy), bo to nudne, często opisują jak to walecznie wybrane teamy walczą, ale jeśli nie ma w tym jakiegoś drugiego dna (np, że potem przychodzą posiłki
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Ciężko się to ogląda z perspektywy osoby którą przeczytała sage i opowiadania, ale i tak z ciekawości obejrzę do końca. Szkoda że za realizacje nie wzięło się HBO, porównując Wiedźmina chociażby do Rodu smoka widać jak blado wypada ten pierwszy. Zapomniałem jeszcze wspomieć że mocną stroną Netflixowego Wiedźmina jest Henry Cavill który niestety żegna się z produkcją w tym sezonie.
  • Odpowiedz