Wpis z mikrobloga

Eh Żulka Żulka. Zawiodlas mnie. Dalaś się przelizac facetowi który podbijał do Ciebie z wywalonym bębnem, widoczną lordozą i gaciami założonymi w stylu sąsiada który po bzyknieciu żony wyszedł na balkon zajarać. Liczyłem na to że i tym razem sprowadzisz go tam gdzie jego miejsce, a Ty się z nim całujesz?

Swoją drogą chłop z dnia na dzień jest coraz bardziej zdesperowany i pewnie wybłagał tego całusa
#hotelparadise
OldTimer11 - Eh Żulka Żulka. Zawiodlas mnie. Dalaś się przelizac facetowi który podbi...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OldTimer11: Jamochłon, podobnie jak w 6 sezonie, atakuje gdy dziewczyn jest więcej i to one są zagrożone odpadnięciem na rajskim więc może sobie pozwolić. Aż mi się szkoda Żulki zrobiło jak ją złapał na twarz żeby nie zdążyła uciec, za drugim razem to samo: chyt za głowę żeby dziewczyna się nie wyrwała. Wentylowe ars amandi XD
  • Odpowiedz
@OldTimer11: Wentyl jest najbardziej obleśnym typem ze wszystkich edycji. Jego podryw niejedna kobieta mogłaby zgłosić jako napaść seksualną. To się tak źle ogląda, że nie wiem, czy dam radę przebrnąć przez następny odcinek, widząc jego zapowiedzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@trtrtrtr: to że za chwilę będzie miał problemy z poruszaniem się. Wentyl jest aktywny fizycznie, świadomy skoro jest trenerem personalnym i mimo ćwiczeń pozwala sobie na pielęgnowanie tego stanu rzeczy. Gdybym miał trenera personalnego z lordozą to po prostu przestałbym do niego chodzić
  • Odpowiedz