Wpis z mikrobloga

@krzywy_kanister: ja uk here. Testowalem 5g w telefonie i dziala swietnie. W mojej lokalizacji 4g+ wyciaga 150Mb a 5g 250Mb i mniejszy ping. Mam simke bez limitu transferu i wsadzilem ja do tp linka. Jzywam to jsko internet domowy. Niestety odbiera tylko 4g+ dlatego szukam czegos z 5g.
@johnmorra: To moze trzeba cos takiego napisac, w kazdym kraju 5G jest w innym stanie, urzedy regulacyjne przeciez nie dzialaja rownolegle, a jaka masz roznice miedzy 150 i 250 mb realnie, umowy oczywiscie tez nie masz bez limitu bo to tylko chwyt marketingowy.
Generalnie kombinowanie bez sensu, lepiej podpialbys sie po kablu jesli masz taka mozliwosc.
@krzywy_kanister: nie mam niestety mozliwosci podlaczenia sie kablem. Sama oferta ktora mam przez simke jest bardzo dobra i nie jestem uwiazany żadnym kontraktem. nie ma żadnego ukrytego limitu. korzystam juz od dluzszego czasu i nigdy nie bylo problemu.

Widzę że jest cos takiego jak ZTE MC889 czyli router zew. z miejscem na karte sim. Ciekawe ale cena 1600zł no nic poczekam jeszcze chwile może się coś nowego pojawi
@johnmorra a sam telefon z 5g za słabo łapie sygnał w tym miejscu? Bo jeśli wystarczająco, to robisz z niego router, a dowolny router ustawiasz jako AP client i masz internet na ethernecie
@enron: łapie ok ale za cene telefonu z 5g to mam juz router ;] no i nie ma szans na takie ustawienie bo nie chce mi sie bawic w 2 urządzenia. biore na testy ZTE 5g (cos jak ten od plusa co reklamuja w tv). co prawda nie ma wejscie na antene no ale w jednym miejscu w domu jest spoko zasieg i wyciaga ponad 250Mb takze styknie