Wpis z mikrobloga

Czy istnieje chociaż jedna osoba we wszechświecie którą śmieszą te mega idiotyczne pseudo-żarciki zwane pompatycznie ,,theatrum ilumiminatum'' ? Tego się nie da opisać jakie to smutne, ponure. Coś co w założenie miałoby być śmueszne, mialo kogos rozbawić mnie gorzej przygnębia niz ogladanie polskiego Sejmu. Obejrzałem dzisiaj kilkanascie tych rzekomo śmiesznych filmików niehabiltanta i mam ochotę iść się powiesić z przygnębienia, smutku, byle tylko zapomnieć i tym co widziałem...Jak zdrowy na umyśle zcłowiek może wrzucić pod swoim nazwiskiem coś takiego jak poniższy filmik? Przecież to jest w stylu dj kula co to daje fulla, tylko dj kula miał wtedy...12 lat gdy wrzucal takie filmiki, a niehabiltant ma lat 41...

https://m.youtube.com/watch?v=eSy534dFkJs&pp=ygUebmFwaWVyYWxhIHRoZWF0cnVtIGlsbHVtaW5hdHVt
#napierala #patostreamy
  • 5
a to jest piosenka ktora on dedykuje mnie bo to bylo zaraz po mojej dramie z Napierala :) w moim filmie sa inne posty ktore wtedy popelnil. Mnie bawily dawne pierwsze teatrum o Bartosiaku. Potem trocha juz cringe. Pamietam jak mowil o zychowiczu w tym teatrum ze "zachecamy do zebrania na patronite chociaz w sumie nie wiemy po co i kupowania naszej ksiazki ktora i tak jest platna" potem otworzyl patronite :)