Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że wyszedł ten gejowski Wiedźmin dla lewaków, a na tagu widzę, że najwięcej do powiedzenia o nowym sezonie mają ci niby heteroseksualni prawacy? Jeden z drugim prześciga się ile to już odcinków tej wstrętnej produkcji obejrzał. Obejrzał, ale z obrzydzeniem!

Netflix zrobił świetny przeciek z tym gejem Jaskrem, bo skusiło to konserwatystów do oglądania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#netflix #wiedzmin #bekazprawakow
  • 17
  • Odpowiedz
@Logytaze: Komentują, bo taki ma wiedzmin fanbase. Osób, którym ideologicznie mógłby podpasowac ten serial to on w większości nie interesuje XD
  • Odpowiedz
@Logytaze: Potężny fikołek Twojej strony, zakładasz orientację seksualną oraz poglądy polityczne ludzi na podstawie tego jak wypowiadają się o serialu, w myśl zasady kto nie podziela mojego zdania jest prawicowym faszystą. Seek help.
  • Odpowiedz
  • 0
zakładasz orientację seksualną oraz poglądy polityczne ludzi na podstawie tego jak wypowiadają się o serialu


@kinasato: Nie, zakładam poglądy na podstawie wypowiedzi, w których ludzie dzielą się poglądami. Jeśli ktoś płacze z powodu geja Jaskra to jest konserwatystą czy liberałem? Połącz kropki.
  • Odpowiedz
@Logytaze:

Jeśli ktoś płacze z powodu geja Jaskra to jest konserwatystą czy liberałem?


Mam dużo prostsze kropki do połączenia dla Ciebie, ludzie "płaczą" z powodu geja Jaskra ponieważ jest to totalne zmasakrowanie materiału źródłowego.
  • Odpowiedz
  • 0
@kinasato: Czyli rozpoczynamy dyskusję na temat ''dlaczego nie rozumiesz co to adaptacja i czym różni się serial od książki''? Jaskier może być nawet różowym pegazem jak sobie ktoś taką konwecję wymyśli. Wystarczy nie oglądać i jakby mniej nerwów, a nie prowadzić krucjatę jako wielki gatekeeper i obrońca pierwowzoru.
Logytaze - @kinasato: Czyli rozpoczynamy dyskusję na temat ''dlaczego nie rozumiesz c...

źródło: fetchimage

Pobierz
  • Odpowiedz
@Logytaze:

Jaskier może być nawet różowym pegazem jak sobie ktoś taką konwecję wymyśli


Oczywiście klasyka obrzydliwego lewackiego dwójmyślenia. Skoro tak jest, to skąd bierze się skowyt, że tu albo tam brakuje inkluzywnej reprezentacji? Autor sobie wymyślił, że jest inaczej, więc czemu nie zamkną pysków?
kinasato - @Logytaze: 
Jaskier może być nawet różowym pegazem jak sobie ktoś taką kon...

źródło: 16699863958141

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Oczywiście klasyka obrzydliwego lewackiego dwójmyślenia.


@kinasato: Nie, misesowska koncepcja wolnego rynku. Netflix kupił prawa od Sapkowskiego i robi co chce.
  • Odpowiedz
@Logytaze: Jednak klasyka obrzydliwego lewackiego dwójmyślenia. Musk kupił Twittera i robi sobie z nim co chce, a lewactwo nie potrafiło tego uszanować, a przecież powinni, co nie?
  • Odpowiedz
@Logytaze: Używam bardzo prostych zdań i bardzo prostych argumentów, szczerze mówiąc jestem zaskoczony, że nie rozumiesz.

Ty przedstawiasz różne argumenty, wedle których masz racje. Ja zakładam, że te argumenty są uniwersalne i przedstawiam ich lustrzane odbicie, dla odwrotnej sfery światopoglądowej.

Spróbujemy najprościej jak się da:

Wyskoczyłeś z

lewactwem


Na samym starcie zrobiłeś naskok na prawactwo i heteroseksualną (to teraz obelga?) prawicę, więc ja przedstawiam Ci punkt widzenia dowolnieseksualnego lewactwa i dramy
  • Odpowiedz
@Logytaze
Obrzydza mnie argument "to adaptacja więc zamknij ryj".
Nadal mogę wyrazić swoją niechęć do tej adaptacji. I stwierdzanie że każdy kto nie lubi geja Jaskra to prawak. Nie osoba która nie chce widzieć tak przedstawionej postaci jest fanem materiału źródłowego i tyle.
Miłość lewicy(szczególnie tej białej części) do wykręcania postaci aby pasowały do "współczesnego świata" albo żeby pokazać "różnorodność" powinno być klasyfikowane jako przejaw choroby psychicznej.
Nie można dzisiaj pokazać średniowiecznej
  • Odpowiedz
@kinasato: Ale ma trochę racji, wystarczy poszukać np o innych filmach/serialach opinii. Np dotyczący Marvela, w komiksach ktoś był czarny, albo homo. Gdy w filmie/serialu podobny motyw się pojawia to ryk że jak tak można.
To np dobrze widać na filmwebie, widzisz np komentarz kogoś pod serialem The Last of Us, ktoś płacze o materiale źródłowym zepsutym przez wątek gejów (co było bzdurą, bo materiał źródłowy był wykorzystany bo oni byli
  • Odpowiedz