Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chcę założyć tindera i moje pytanie brzmi następująco - jakie wstawić zdjęcia, aby podkreślić głównie swoją świetną sylwetkę?

Mam bardzo wysportowane i atrakcyjne ciało, ale nie wstawię przecież zdjęcia gołej klaty w lustrze czy zdjęcia z siłowni. Zdjęcia gdzieś z np. plaży, też nie mam. Mam kilka zdjęć gdzie stoję na wakacjach w plenerze, czy siędzę w knajpie, a reszta to samojebki czy zdjęcia przed lustrem. Dodatkowo mam masę ubrań i butów, po prostu potrafię i lubię się fajnie ubrać. Często słyszę komplementy nie tylko na temat sylwetki, ale też ubioru od rówieśników. Chciałbym też to podkreślić.

Z tego co widzę, to na portalach randkowych są 2 typy zdjęć wśród kobiet i mężczyzn. Ci co wstawiają wyłącznie zdjęcia przed lustrem i osoby mające zdjęcia niczym z sesji fotograficznych (głównie instagram). Rozstrzał jest niesamowity.

#tinder #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 31
@mirko_anonim: każdy koleś który wyglada lepiej niż zaniedbany brzydki facet niech uderza na ulice, parki sklepy, wydarzenia - lepsza skuteczność, miłej, czasem łatwiej i szybciej. spokojnie łatwiej poznać kogoś na swoim poziomie atrakcyjności w górę a nie jak na online - zawsze w dół jeśli chodzi o facetów. a to ze się boisz/wstydzisz - coś za coś.
@czescmampytanie: z żadnym repillem to nie ma wspólnego. lato, miasto, trzeba korzystać z zycia a nie klepać w klawiaturę z laskami które potem i tak wyglądają gorzej w w realu i maja 20 dziennie na twoje miejsce. jeden gest, tekst itp i wylatujesz z gry tinder/randki. ale co ja tlumacze komus kto pewnie nigdy nie zagadał żadnej na żywca, co? ;)
@adam-kuc-1: @czescmampytanie @mirko_anonim: wysportowaną sylwetkę moim zdaniem o wiele skuteczniej zaprezentować na tinderze niż w realu.

Przecież w realu nie będziesz podchodził bez koszulki, a zdjęcie możesz zrobić będąc "na pompie" dodatkowo.

Ja osobiście mam zdjęcie pleców z wycieczki pieszej, i zdjęcie z przodu na plaży.

W realu według mnie o wiele ważniejszy jest wzrost niż sylwetka.
@czescmampytanie: wychodzą mi randki, spędzanie czasu itp, więc wole sobie zagadać do laski gdzieś poza netem. chociaż wiem jak wyglada. ja wiem ze to są te same osoby ale nie każdą osoba na ulicy ma Tinder a nawet jeśli ma - niekiedy masz przewagę na żywo niż jakbyś napisał online. to ze nie widziałeś nie znaczy ze się to nie dzieje. jasne, w Polsce to rzadkość ale czasem czasem się zdarza.
@pamareum: ooooj nie. ale:

zrób test. rok tylko ciśnij tinder ile wlezie, później rok tylko ciśnij real ile wlezie. zobacz co działa dla Ciebie lepiej. ale nie podejmuj decyzji idąc na łatwiznę. to co robią wszyscy w każdej dziedzinie zycia to zwyczaj kiepski pomysł. trzeba wszędzie szukać niszy.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @czescmampytanie no bo taką mamy kulturę, że ludzi poznajesz po znajomych. Ale to nie działa tak, że @@adam-kuc-1 zaczepia losową, a po prostu jak jest okazja. Jedni są bardziej otwarci od drugich na rozmowy z nieznajomymi i to wychodzi naturalnie, ale trzeba wiedzieć jak i ktoś musi też taki być.

via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @sberatel:

dobrze wyglądasz, świetnie się ubierasz, nie jesteś z tagu przegryw to na cholerę ci ten ściek tinderowy?


To gdzie mam niby kogoś poznać?

@qscc: dlaczego uważasz to za bait?

@adam-kuc-1:

każdy koleś który wyglada lepiej niż zaniedbany brzydki facet niech uderza na ulice, parki sklepy, wydarzenia - lepsza skuteczność, miłej, czasem łatwiej i szybciej. spokojnie łatwiej poznać kogoś na swoim poziomie atrakcyjności w
@adam-kuc-1: wystarczy znać statystyki albo empirycznie spróbować - ja tindera nie używałem, ale wiem że IRL szanse są na lepsze rzeczy i większe tylko trzeba być kreatywnym i znaleźć jakieś fajne wydarzenie