Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chcę założyć tindera i moje pytanie brzmi następująco - jakie wstawić zdjęcia, aby podkreślić głównie swoją świetną sylwetkę?

Mam bardzo wysportowane i atrakcyjne ciało, ale nie wstawię przecież zdjęcia gołej klaty w lustrze czy zdjęcia z siłowni. Zdjęcia gdzieś z np. plaży, też nie mam. Mam kilka zdjęć gdzie stoję na wakacjach w plenerze, czy siędzę w knajpie, a reszta to samojebki czy zdjęcia przed lustrem. Dodatkowo mam masę ubrań i butów, po prostu potrafię i lubię się fajnie ubrać. Często słyszę komplementy nie tylko na temat sylwetki, ale też ubioru od rówieśników. Chciałbym też to podkreślić.

Z tego co widzę, to na portalach randkowych są 2 typy zdjęć wśród kobiet i mężczyzn. Ci co wstawiają wyłącznie zdjęcia przed lustrem i osoby mające zdjęcia niczym z sesji fotograficznych (głównie instagram). Rozstrzał jest niesamowity.

#tinder #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 31
@Le_bleu: tak bardzo randomowo na ulicy jest trudniej niz na jakims koncercie/imprezie tematycznej
poszukaj wydarzen w okolicy albo i dalej i idz tak zebys sam sie dobrze bawil niezaleznie od wyniku
idz sobie a to potraktuj jako side quest a nie warunek twojej szczesliwosci tak samo posiadanie laski pozniej
ludzie nie doceniaja zazwyczaj tego co latwo przychodzi dlatego nie badz desperatem tylko idz podejmuj interakcje z ludzmi na poczatku nawet nie
@Le_bleu: wiem ze to co napisalem jest dosc ogolne jak masz precyzyjne pytania to mozesz pisac -
na koniec jeszcze jedna rada w niektorych aspektach zycia ŻYJ TAK JAK BYŚ JUŻ UMARŁ nie tyle ze warto "korzystac" cokolwiek dla kogo to znaczy, ale co złego może się stać jak zaryzykujesz - nawet jak cię wyśmieją CUJ z tym nikt cię nie zabije co najgorszego może się stać. Idź dalej i działaj.
@Le_bleu: Nawet przed samym podejściem powiedz sobie w głowie "FUCK IT" i zamiast żałować próbować - wiem że to nie jest takie łatwe, bo sam jak i wielu z nas czasem odpuszczam, ale nie łamie mnie to, bo i tak w większości przypadków pomaga.
@Le_bleu: A no i badz tu i teraz - traktuj kazdy moment z laska jak ostatni
do tego szanuj swoj czas i tez miej swoje zajecia jak masz wyjsc z kumplami wybierz wyjscie zamiast wyjscie z laska
do tego wynagradzaj jej prawidlowe zachowanie jak sama sie do ciebie odezwie a nie dawaj atencji jak robi cos co sie ci nie podoba
moc faceta to dawanie atencji a jest tyle desperatow dlatego
@Le_bleu: i na koniec dnia czesto gesto nie bedziesz wiedzial czy w ogole zrobiles cos zle wiele czynnikow jest ale staraj sie analizowac co mogles poprawic ale nie za duzo
kazda laska/interakcja cie czegos nauczy
@mirko_anonim:
Pierwszą kwestią jaką musisz sobie uświadomić to że ubiór i sylwetka nigdy nie będzie ponad mordą i wzrostem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A druga kwestią jest taka że tak jak ktoś już tu wspomniał podryw w realu już daje ci punkty na starcie a to że niewiele osób to robi jest tylko plusem dla ciebie
Laski lubią odważnych facetów a nie miękkie fajki zapamiętaj sobie