Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak z siebie wykrzesac energie by sie rozwijac po pracy?
Mam dostep do kursow jezykowych, udemy, innych treningow ale nie robie nic z tych rzeczy. Ja chce odwalic swoje jak najmniejszym kosztem i sie skupic na odpoczynku, ogarnianiu wlasnego zycia i praca zdalna daje mi taka mozliwosc. Warto by bylo jednak robic te kursy i sobie dodac pozniej w cv zeby latwiej z praca bylo w przyszlosci. Nawet jakies glupie kursy dotyczace finansow juz duzo daja na linkedin. Ale mi sie kompletnie nie chce tego robic, jestem leniwy i zamiast po pracy usiasc do nauki, to sobie ide na rower... Jak zmieniam prace to lubie sie uczyc nowych rzeczy ale gdy mam sam to robic, to nigdy mi sie nie chce marnowac prywatnego czasu na rozwoj zawodowy.
#pracbaza #korpo #korposwiat



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 1
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wyznaczyć sobie okres czasu w którym tylko skupiasz się na doszkoleniu oraz samodyscyplina.
Np wyznaczasz sobie rano ze dziś od 19 spedze godzinę robiąc szkolenia. Nieważne jak bardzo kusić beda inne czynności trzymać sie wyznaczonego czasu.
Pozwala to w sensowny sposob zbudować dyscyplinę i stopniowo przyzwyczaić sie do nowej rutyny.
  • Odpowiedz