Wpis z mikrobloga

@yoda-komoda

@ManiacTeam: nie ma różnicy czy prawo ustanawiają mi talibowie czy katotalibowie, dla mnie to taki sam szariat


Napisał chłop i nie grozi mu za to ścięcie czy inne zrzucanie z dachu kościoła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yoda-komoda Też uważam, że religie są szkodliwe pod wieloma względami, ale wrzucanie każdej z nich do jednego wora to przejaw niewiedzy albo zwyczajnie głupoty. W Polsce mimo wszystko jest spokój i brak tolerancji na tle religijnym może się w najgorszym wypadku skończyć obrazą własnej babki, co będzie oznaczać brak kieszonkowego.

@windows95 Śmieszny jesteś, bo zachłysnąłeś się tym co ci obce i przez to myślisz, że jest to od razu lepsze. I ten
@yoda-komoda: Znowu nadinterpretujesz. To nie jest reklama. Nie zabraniam ci iść do sklepu, nie mówię ci co masz jeść, nie zabraniam ci ratowania życia. Coś ci się pomieszało w świecie fantazji oraz pomylił ci się adresat, bo nie ja tworzę boskie prawa.
Jeśli wyznaję wartości swojej religii, to wyznaję ją zgodnie z jej zasadami, jednakże nie mam wpływu jak interpretują ją moi współwyznawcy. Także nie rób ze mnie winnego, że pościsz
@jamajskikanion: Widziałeś kiedyś zwierzę, wyznające jakąkolwiek religię? Nawet fundamentalista wyśmiałby tego mema o którym tu podobno dyskutujemy, bo Maryja miała tyle wspólnego z kreacją chrześcijaństwa co Budda z islamem.

@Leniek: Ciesz się, że tylko, bo w dawniejszych czasach byś skwierczał otoczony dębowym drewnem :)
@windows95 Śmieszny jesteś, bo zachłysnąłeś się tym co ci obce i przez to myślisz, że jest to od razu lepsze. I ten kulawy argument, że jak ktoś nie przepada za muzułmanami to od razu musi być katolikiem, logika level dno i kilometr mułu.


@romek898 ale to katolska pała wyżej zaproponowała żebym podtarł się koranem. Ja napisałem tylko że mam sąsiadkę muzułmankę i szanujemy się nawzajem. Najagresywniejszą grupą wyznaniową jaką znam to są