Wpis z mikrobloga

  • 421
@Bobito nie no #!$%@? super. #!$%@? mnie ten polski fetysz gloryfikowania dzieci biorących udział w wojnie. Wojna jest sprawą dorosłych. Jakiekolwiek angażowanie dzieci w wojnę powinno być #!$%@? batami po dupie.
  • Odpowiedz
  • 183
@Bobito: ehh #!$%@? tacy mali dzieci ginęli bo jakieś debile wywołali powstanie które nie mogło sie udać,przecież to sie powinno #!$%@?ć prądem za to że te małe dzieci przez 60 dni ginęli w kanałach i ściekach za sprawę która od razu była nie do wygrania(,)
  • Odpowiedz
@Scybulko: pewnie, przecież gdyby nie barbarzyńscy Polacy, to dziewczynka by się bawiła lalkami i z innymi dziećmi w piaskownicy. Niemcy by nigdy nie skrzywdzili bezbronnego dziecka.
  • Odpowiedz
nie no #!$%@? super. #!$%@? mnie ten polski fetysz gloryfikowania dzieci biorących udział w wojnie.


@Scybulko: dokładnie to. Stare baby: "ale ładna, dzielna i mądra dziewuszka i to jeszcze mała sanitariuszka w ślicznej sukience.."
Rzeczywistość: #!$%@?, Z TĘTNICY SIKA KREW, ALE BAJZEL, TRZEBA #!$%@?Ć NOGĘ, CO PŁACZESZ GŁUPIA, RZYGAJ W DRUGĄ STRONĘ BO RZYGI W RANIE ROBIĄ GANGRENĘ. #!$%@?, PACJENT SIĘ ZESRAŁ Z BÓLU, PODETRZYJ MU DUPĘ GÓWNIARO, CHOCIAŻ TAKI Z
  • Odpowiedz
@Medb: A no tak, bo przed powstaniem dzieci nie były zabijane przez nazistów xD łatwo wam mówić, ale tamci ludzie od 5 lat siedzieli pod butem Niemca, nie wiedzieli ile jeszcze to potrwa. Może tak właśnie chcieli pomóc dzieciom, kończąc okupację.
  • Odpowiedz
@Medb: warto pamiętać, że żadne powstanie nie byłoby potrzebne, gdyby nie agresja Niemiec i Rosji na Polskę. Jeśli ktokolwiek jest winny, to w pierwszej kolejności szwaby i kacapy.
  • Odpowiedz
@Scybulko: @Medb dziwni jesteście teraz sobie klepiąc wygodnie z bezpiecznego pokoju w kraju nie będącym pod okupacją wyjątkowo bestialskiego najeźdźczy.

Mam wrażenie, że brak zrozumienia dla ówczesnej sytuacji zaburza waszą percepcję i sądzicie, że ludzie wtedy mieli wybór aby nie walczyć i dzięki temu zachować zdrowie oraz życie.

Nie, wybór był następujący: nie walczyć i zginąć albo walczyć i raczej też zginąć.
Choć oni wtedy nie wiedzieli, że na pewno zginą
  • Odpowiedz
@Medb: mozna byc dumnym! Polski narod nieugiety, walczyl do ostatniego tchu. A nawet i dzieciaki, tak mlode, a juz wiedzialy o co trzeba walczyc i co robic. Chwala bohaterom.

Brzmisz jak tchórz bez kregoslupa moralnego, pewnie pierwszy bylbys do ucieczki w razie czego, a dzieciaczki i bezbronnych pozostawilbys na pastwe losu i pozarcie przez wroga.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@szpongiel: ale co ty mi tu #!$%@? jaką percepcję ma 8 letnie dziecko ginące od niemieckiej broni maszynowej samemu nie mając nic do obrony przecież to jakis #!$%@? żart dobrze że w Krakowie tego nie zrobili co w Warszawie bo też by dzieci ginęły za sprawy które powinny być w rękach dorosłych a zwłaszcza zabijanie.
  • Odpowiedz
@CzarnyBursztyn: to zajebiście ale co dało nam smierć 200 k ludzi na honorze to narodu się nie zbuduje ,ja nie ubliżam tego że oni są jakimiś frajerami bo zginęli bo oni są bohaterami ,tylko gdzie jest #!$%@? logika by na wroga z artylerią i karabinami lecieć bez niczego organizatorów powinno się pod sąd wysłać.
  • Odpowiedz
@Ranger: oni nie ale ci idioci którzy to organizowali to tak, jak mając jeden pistolet na 5 wygrać z wrogiem dysponującym lotnictwem artyleria itp. jedynie dzieci szkodą bo oni naprawdę walczyli za sprawę i zginęli z tą myślą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Medb: chodzi o twoją percepcję, a nie dziecka.
Czy pod Krakowem też stała Armia Czerwona?
Dzieci i tak by zginęły, tak jak i każdy inny, bo gdy Niemcy się wycofywali to zabijali każdego i wysadzali systematycznie budynki.
  • Odpowiedz