Wpis z mikrobloga

@enhansa: ale co w tym jest zlego? Napisala, ze pojechala do Hiszpanii gdzie moze sie spotkac na kawe czy randke. Nie czaje, czemu wy laczycie spotkanie z rozkladaniem nog. Serio sa ludzie, ktorzy szukaja tylko towarzystwa na wieczor i to pod katem rozmowy, spaceru czy np. pojscia na park linowy i absolutnie nie dzieje sie tam nic z pogranicza erotyki.

Totalnie normalny post od laski, ktora odzyla po ciezkim zerwaniu i
@enhansa ale wygląda na to, że to facet ją zostawił lub rozstali się w wyniku "wspólnej decyzji". poza tym wygląda też na to, że to facet znalazł sobie inną partię zanim ona nawet zaczęła szukać... nasuwa się zatem kluczowe pytanie - czy jesteś upośledzony?
@pamareum: tak tak, z cala pewnoscia kazdy Hiszpan chce tylko zaruchac, nie ma to jak generalizowac i tworzyc sobie jakies wygodne projekcje

@sqlserver nie, moze Ty nie przezyjesz tego a nie kazdy Polak. Dlaczego jest jej wina, ze jakis Polak nie moze tego przezyc. Sa Polacy co jada za granice i nie narzekaja na matche. Ciagle porownujesz swoje zycie do czyjegos i jak ktos ma lepiej jak Ty to juz jest
@pamareum: zapewne czesc z pewnoscia. Tak samo jak odprowadzenie do drzwi moze byc kwestia liczenia na zaproszenie na gore a nie dbania o bezpieczenstwo :P ale tez moze byc tak, ze wlasnie ona sie tymi cuckami bawi. Ci zamawiaja jej takse, odwoza pod chate a ona 'no to dzieki i elo' xD i tez moze byc tak, ze to sa jej wymysly, ze ma tyle chetnych na wozenie ja i dbanie
@sqlserver: nie znam liczb, ale z takim podejsciem zawsze bedziesz. w tych 10000. Widac jak sobie stawiasz jakas niewidzialna sciane, jak starasz sie zepchnac odpowiedzialnosc za wlasne zycie na los/innych/bo tak Ci sie wylosowalo i tak sobie tkwisz w tym co masz denerwujac sie, ze inni maja lepiej.. nie ma co tak do zycia podchodzic, lepiej patrzec na siebie i starac sie siebie poprawic i z czasem bedzie widac poprawe
@czuczupikczu: starałem się latami.
Nawet przez 5 lat prowadziłem szkolenia w nadziei, że pomoże mi to w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi.
Oczywiście gówno mi to dało, jak miałem zero znajomych tak nadal mam zero.
@sqlserver: moze psychoterapia? Jak jestes taki grumpy w rl jak tutaj to mozesz nie za bardzo przyciagac ludzi, nikt nie lubi narzekaczy - wysysaczy energii. Warto popracowac nad soba z jakims specjalista, nic nie stracisz a mozesz zyskac :)
@czuczupikczu: byłem u 6 terapeutów, z czego 3 to było oszustwo, jeden powiedział mi po jednym spotkaniu, że nie jest mi w stanie pomóc a inna powiedziała to po 7 minutach (ją szanuję bo nie chciała wziąć żadnych pieniędzy).
Ostatni trudził się kilka miesięcy ale nie był w stanie zrobić nic, bo co z tego że gadał mi o byciu optymistą, jeśli każda minuta mojego życia to koszmar kompletnego odrzucenia.
@sqlserver: masz plusika Mireczku za szczere wyznanie niech Ci da taki plusik choć jeden uśmiech pod nosem kiedyś widząc coś wesołego. Jest różnica pomiędzy mówienie że wolno krytykować kobiety za ich wynaturzenia i przeciwstawianiu się temu, że wielu by chciało żeby tego nie wolno było robić - a tym żeby zauważać że atrakcyjna kobieta ma inne życie niż przeciętny mężczyzna i nie robić z siebie jakiegoś mizogina co mu się fanatyzm