Wpis z mikrobloga

@SmutnyBlack1235325235: Wiesz co? Ja myślę zupełnie inaczej. Że ci ludzie walczyli o pokój na świecie i byli ponad podziałami. Dla ich nikt nie był lepszy czy gorszy, każdy był człowiekiem. Współcześni "patrioci" zupełnie nie rozumieją idei, którą kierowali się dawni bohaterowie. Wy gardzicie ludźmi, którzy są inni od was, natomiast oni oddawali za nich swoje życie. Wy nigdy byście czegoś takiego nie zrobili bo jesteście zapatrzonymi w siebie desperatami, którzy widzą
Ja myślę zupełnie inaczej. Że ci ludzie walczyli o pokój na świecie i byli ponad podziałami. Dla ich nikt nie był lepszy czy gorszy, każdy był człowiekiem.


@WyzwolonaPodrozniczka: co za bzdura.

A naziści? Też nie byli dla nich lepsi czy gorsi? A atakujący z drugiej strony komuniści? Czy może byli wrogami tylko dlatego że strzelali, a gdyby na chwilę przestali strzelać to wszyscy by się pogodzili i razem zaśpiwali kumbaya, nic
@WyzwolonaPodrozniczka: A ja myślę, że głównie za swoje rodziny i kraj. Każdy oddaje życie za to do czego został zmanipulowany, a kiedyś grało się kartą narodową, patriotyczną. Dziś się walczy o demokrację. I żadni bohaterowie, tylko ludzie na tyle głupi, że postanowili zginąć za innych. I nie mam tu na myśli bliskich, tylko polityków.