Wpis z mikrobloga

#konfederacja #polska #ciekawostki #bekazpisu #bekazpodludzi

Popatrzcie na te polackie mordy oczarowane tym, że ich idol..... chleje piwsko. Ah, Metzen jest taki męski i odważny... potrafi napić sie piwska przed tłumem ludzi, nie tak jak ci poważni politycy w garniturach. Metzen to jest gość! #patostreamy
piotr_p0lak - #konfederacja #polska #ciekawostki #bekazpisu #bekazpodludzi

Popatrzci...

źródło: obraz_2023-06-28_103415070

Pobierz
  • 43
@tyrytyty: powiedz ile milionów i ile mieszkań się dorobiłeś na wzięciu życia we własne ręce? Kapitalizm jest systemem stworzonym pod korporacje i wielopokoleniowe rodziny milionerów. Są przypadki, że osoby potrafią dorobić się od zera i stać się milionerami, ale to ułamek społeczeństwa.
Wszyscy milionerzy Musk, Gates, a z polskiego podwórka np. Kulczyk to nie są osoby, które pochodzą z biednych rodzin i ciężko pracą stali się najbogatszymi osobami na świecie.
W
uśmiechnięci młodzi ludzie, chcący wziąć życie we własne ręce, którzy przyszli na spotkanie z jedynym politykiem który nie pluje im na ryj


@tyrytyty: Napluje im z podwójną siłą po wyborach ;) Jak wyciągnie z szafy strój ministranta :) To wtedy wyborcy konfederacji się zdziwią i zaczną mówić. Ej no ale miały być tylko niskie podatki a nie katokalifat xD
@K_O_R_N_I_K: Metzen nawet teraz, gdy prowadzi kampanię wyborczą mówi jawnie:
1. MÓJ PROGRAM WYBORCZY TO ŻART,
2. JESTEM ZA ZAKAZEM ROZWODÓW,
3. JESTEM ZA WYŻSZYM WIEKIEM EMERYTALNYM DLA MĘŻCZYZN,
4. JESTEM ZA OBOWIĄZKOWĄ SŁUŻBĄ WOJSKOWĄ DLA MĘŻCZYZN
Naprawdę polacy nie mają do siebie szacunku jeśli nadal go popierają, wybaczają mu kłamstwa, bo kupił im piwo za 2zł.
Mężczyźni, którzy glosują na konfederację mają 18-30 lat zaślepieni są tym, że będą wielkimi
jedynym politykiem który nie pluje im na ryj postulowaniem zwiększenia rozdawnictwa dla starych dziadów


@tyrytyty: za to pluje w ryj "postulatami" i zmienianiem ich co pol roku, ale wiadomo, jak beton pisowski wypiera wszystkie argumenty i mowi "ale kto tyle doł?" to beton konfederacki wypiera wszystkie wypunktowania i sprzeczne wypowiedzi i mowi "no oni cos zmienia w polityce!" gdzie mentzen przyznaje ze nic nie ma zamiaru zmieniac, a w ogole to