Wpis z mikrobloga

@Gosk95: Pamiętam filmy konona typu życzenia na dzień kobiet czy palenie flagi ISIS ale jakoś nie ciągnęło mnie wtedy do oglądania grubasa, dopiero po aferze płotowej zacząłem być na bieżąco. Jestem staroszkolnym czy się nie liczy sie?
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

imo nie trzeba śledzić od 2015 w sensie te osiem lat, można śledzić od roku, ale ogarniać wszystkie etapy każdego redaktora¯(ツ)


@miumiumiu: nie, nie wystarczy
Chyba że nadrobiłeś lekcje oglądając wszystkie archiwalne materiały

To tak jakbyś się nazywał znawca kina a nie widział najlepszych pozycji lat 80/90 tylko słyszał z nazwy

Nie #!$%@?, staroszkolni to ci przynajmniej oglądający od Mexicano albo wcześniej, średnioszkolni to ci od Janka. Jak ktoś
Ciekawe, kim w takim razie jestem ja, pamiętająca Konona chcącego kandydować na prezydenta Białegostoku xD


@FrauWolf: lordem vaderem, tak samo jak ja. Wystąpienie Konona w TV4 u Najsztuba i Żakowskiego oglądałem w telewizji a nie na YouTube
@Gosk95: Ha tfu na mordę wam wszystkim co tą patologię oglądają, nie jesteście lepsi od nich. Dodatkowo kij w oko (bo w dupę to przyjemność) dla tych co jeszcze wpłacają tam kasę. Was nie można nazwać ludźmi bo człowiek ma mózg z którego umie korzystać, was nie można nawet nazwać zwierzętami bo to obraza dla zwierząt. Tyle w temacie. Patostreamy i ludzie to oglądający to rak, wyrwać jednych i drugich jak