Wpis z mikrobloga

#blacharstwo #lakiernictwo #lublin #stluczka Niefortunnie miałem stłuczkę z mojej winy na parkingu późnym wieczorem, poszkodowany wgniecenia i rysy na lewym przednim błotniku. Właściciel mówił że ostatnio robił błotnik bo miał stłuczkę inna i zamknął się w okolicach 1000zł, nie jest to trochę za dużo jak za wymianę elementu który kosztuje max 350 + robocizna? Proszę o info fajnie jakby ktoś miał też namiary na kogoś kto to ogarnie. Domyślam się że może tyle kosztować ale nie chcę przynajmniej wyjść na totalnego laika i frajera co rozeznania nawet nie zrobił
Blacked200304 - #blacharstwo #lakiernictwo #lublin #stluczka Niefortunnie miałem stłu...

źródło: received_149547611475980

Pobierz
  • 15
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Blacked200304: ja to bym powiedział, że mało ( ͡° ͜ʖ ͡°) zależy jeszcze co to za auto, blacharze też mają bardzo różne stawki, ale ogólnie ostatnio wszystko poszło w górę, ale 350 zł za element to chyba ze szrotu, jeszcze trzeba w kolor trafić, bo malowanie takiego elementu to koszt około 500 zł (samo malowanie, a jeszcze do tego montaż trzeba doliczyć)
@Blacked200304: dowiedz się czy ochrona zniżek nie działa tylko na auto na które została wykupiona, chyba ze masz wykupione na wszystkie 4. Ogólnie ja nigdy w życiu się już z nikim nie dogaduje, tylko policja i spisanie oświadczenia, ale to każdy musi przejść przez proces ściemniania przez sprawcę żeby się nauczyć