Wpis z mikrobloga

Rok 2015: Dawaj Mati głosujemy na PiS, bo TVN i Wyborcza gadają, żeby na nich nie głosować bo będzie tragedia. o kurcze ale lewaków dupa piecze, widziałeś reakcję Wajdy? XDDD

Rok 2023: Dawaj Mati głosujemy na konfederacje, bo TVN i Wyborcza mówią, żeby na nich nie głosować, bo będzie tragedia. Ale lewaków dupa zapiecze xD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji #konfederacja
Pobierz Tommy__ - Rok 2015: Dawaj Mati głosujemy na PiS, bo TVN i Wyborcza gadają, żeby na ni...
źródło: temp_file.png7166827031006242728
  • 18
@Tommy__: przecież PO #!$%@?ło wybory na własne życzenie. Mieli masę ostrzegawczych sygnałów np. wyniki wyborów samorządowych ale woleli być zajebiści i #!$%@?ć kolejno wybory prezydenckie i parlamentarne. Nikt normalnie nie pozwala komuś takiemu jak Stefan Niesiołowski chodzić do telewizji i pluć jadem na wszystkich nawet za samo zadawanie pytania. Co prawda potem w kierownictwie ktoś ogarnął i zabronili specjaliście od szczawiu i mirabelek chodzić do tv ale już było za późno.
@Tommy__ @e_m_p Musicie w końcu zrozumieć, że żaden szanujący się Polak nie zagłosuje na Rudego zakłamańca, który oddałby polski kapitał za parę szekli.
A jak nie zrozumiecie to pozostaje wam tylko lament na wykopie i taplanie się w towarzystwie wzajemnej adoracji.
dawaj mati glosujemy na sutryka i dulkiewicz bedzie po amerykanski no i potem jest

@stan-tookie-1: Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
@e_m_p: Swoją drogą pomyśleć o ile trudniej by było pisowcom niszczyć Polskę, gdyby prezydentem nie był Duda... Taki wyśmiewany Senat, co nic realnie nie moze, to jednak trochę kijów w szprychy PiS włożył. Tamte wybory opozycja przegrała jednak na własne życzenie. Czaskoski był niewybieralny w Polsce powiatowej. Za ładny, za hamerykański, za dużo LPG itd, a z drugiej strony gość o mordzie Maliniaka / wujka z wesela, swojski, tradycyjny. A że
Choć Czaskoski lepszy wynik niż Kidawa byłaby w stanie wykręcił, tak sądzę. To było jednak za mało. Kosiniak-Kamysz z tych samych wyborów, gdyby stanęła za nim cała opozycja poza Kotłownią, to dałby radę, bo nie peło, czyli "neutralny", też swojski, do tego głosy prowincji w większej liczbie, bo PSL itd.


@FrasierCrane: Proszę cie... Kosiniak wykręcił 2,6% głosów w pierwszej turze, czyli nawet nie 1/3 poparcia w swoim PSLowym elektoracie.