Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam prawie 30lat i prawie zupelnie stracilem zainteresowanie kobietami. Nie zrozumcie mnie zle, libido mam w porzadku. Facet ma sluzyc kobiecie za oparcie, organizatora czasu, maszyne do seksu, byc zawsze dostepny, zgadzac sie z jej feministycznymi pogladami, sluchac jak to biali mezczyzni sa najbardziej uprzywilejowana grupa i jak ciezko maja kobiety. A co kobiety daja od siebie? Obecnosc... Rece mi opadaja. Jest szansa na zwiazek z dziewczyna, ktora traktuje faceta jak przyjaciela w zwiazku, a nie to co powyzsze? Bo nie widze szans na zamieszkanie z kims takim. Jak mozna byc z kims, kto nie jest dla ciebie oparciem. To jaki sens ma taki zwiazek? Oczywiscie kobieta twierdzi, ze jest ogromnym oparciem ale czynami tego nie pokazuje. Leniwe, egocentryczne, narcystyczne harpie.
#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: wykopowy_brukselek
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
A co kobiety daja od siebie? Obecnosc...


@mirko_anonim: Fajny masz gust, typie.

Ciekawe jak mi się udało znaleźć spoko kobiety na kilkuletnie związki w przeszłości. Takie, które traktowały mnie jak partnera, a czasami nawet dawały z siebie więcej niż ja, kiedy akurat nie miałem sił na życie. I to wszystko będąc z wyglądu przeciętnym w porywach.

Może po prostu nie patrzyłem najwprzód na to żeby ryj się zgadzał?
Anonim (nie OP): Szansa jest jak najbardziej. Musisz tylko szukać w odpowiednim miejscu. Jeśli szukasz wśród lewicowych aktywistek, to powodzenia. Prawdę mówiąc najlepiej szukać dziewczyny wychowanej w tradycyjnych wartościach. Takie są cichsze i mniej widoczne,a ich zalety poznajesz dopiero gdy wejdziesz w relację. Wydaje mi się że najłatwiej znaleźć we wspólnotach działających wokół Kościoła. Ale pamiętaj, Ty też musisz sobą coś reprezentować,bo one tak samo szukają kogoś wartościowego... To dobry układ.
Nie zrozumcie mnie zle, libido mam w porzadku. Facet ma sluzyc kobiecie za oparcie, organizatora czasu, maszyne do seksu, byc zawsze dostepny, zgadzac sie z jej feministycznymi pogladami, sluchac jak to biali mezczyzni sa najbardziej uprzywilejowana grupa i jak ciezko maja kobiety. A co kobiety daja od siebie? Obecnosc... Rece mi opadaja


@mirko_anonim: kolejny zmanipulowany propagandą o złych kobietach które oczekują klauna a dają tylko tzipe, przez co tworzy sobie w