Wpis z mikrobloga

@Niewierny_Mops: no nie żeby coś, ale trzeba mieć IQ niższe od 0, aby z jego wypowiedzi od razu (nie tej drugiej) nie ogarnąć ironii i #!$%@? się z innych influencerów, którzy tak robią


@Ka4az: Czytam co widzę i widzę wysryw jakiegoś internetowego banana, że chce papu za reklamę i jest przystojny. Mam teraz scrollować komentarze, przeglądać profil za jakimiś wskazówkami, które mnie naprowadzą, że to przezabawny żart? Jeśli chce się
@Mimps

@SebaD86: akurat takie coś to popularna praktyka, ale przy bardziej rozpoznawalnych influencerach. Takiemu frizowi to dopłaciliby żeby wrzucił info o danym lokalu, Filipkowi mogą co najwyżej dopłacić żeby #!$%@?ł xD


@Mimps zarabiaj kupę hajsu i proś się o darmowe żarcie ((oo))
Czytam co widzę i widzę wysryw jakiegoś internetowego banana, że chce papu za reklamę i jest przystojny. Mam teraz scrollować komentarze


@Niewierny_Mops: i nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Nigdize nie napisałem, że masz scrollować komentarze. Tam w jego wpisie na twitterze od razu widać, że to żart XD
@Ridez: nawet nie trzeba wiedzieć o tamtym i znać Filipka żeby wyczuć z tej wiadomości żart, ironię, sarkazm. Ale tutaj większość osób ma z tym problem nawet jak się lenny dodaje na końcu xD
@SebaD86 wali mnie ten typ ale trzeba chyba od wczoraj mieć podłączony internet żeby nie złapać tak oczywistej zarzutki na bajta o zapraszaniu na darmowe jedzenie za storisy czy tam wspomnienie o restauracji na jego koncie. Przecież tyle szumu było o tym na wykopie co roku. Typ co robi bekę w internecie robi kolejną bekę. A wykopki i ich wielkie 200iq ostrzegają przed patologią.