Wpis z mikrobloga

UWAGA TEORIA SPISKOWA po przeczytaniu możecie trafić do choroszczy, ale pisze bo coś mnie poruszył wpis od @krzychuu3 że twardy kij to farafa
Więc czy @twardy_kij to kolega centaura?

Jak wiadomo ekoparówa zakazał nagrywania pogrzebu, bo... bo tak. jednak najwyraźniej super express dostał od niego takie pozwolenie jak widać na screenie w komentarzu.

Twardy kijaszek zaczął wrzucać zdjęcia z Super Expressu np. jak Piotr gadał z policją.
Po tym jak niektórzy użytkownicy porównali ujęcie ze zdjęcia oraz kadr z lajta Piotra to udało im się zlokalizować wizerunek autora zdjęć i zaczęli to wrzucać jako komentarz do jego posta. Był to jakiś chłopak z dłuższymi włosami, czarnym ubiorem i z lustrzanką co starał się ją ukryć.
Nagle te posty ukazujące wizerunek autora zdjęć zaczęły być usuwane przez autora wpisu czyli twardykij tutaj: https://wykop.pl/wpis/71852311/przyjdz-na-pogrzeb-w-czerwonej-koszuli-i-ganiaj-z- (podejrzane zachowanie oraz główny powód wpisu, no bo po co miałby to usuwać?)

Na cmentarzu, na kanale Niezapomnieni prowadzony był lajt. Jest to kanał od Super Expressu (który miał dostać pozwolenie na nagrywanie). Transmisja jest nagrywana od dołu jakby kamerzysta starał się ukryć kamerę. Na nagraniach innych osób widać że ten sam chłopak znowu się pojawia i nagrywa telefonem z tego samego miejsca co kanał Niezapomnieni puszcza w lajta.

Kijaszek opowiada we wpisie jak to było z wyrwaniem telefonu ekoparówie przez onaniste (wątek tylko lekko poruszony u Piotra) jakby był obecny na miejscu https://wykop.pl/wpis/71856207/kononowicz-gdybyscie-nie-wiedzieli-dlaczego-kosno-

Przerwa w aktywności jego wpisów z tego dnia pokrywa się z godzinami w których trwał pogrzeb.

Jeśli się mylę to szczerze przepraszam może mi się głowie już się #!$%@? się, ALE jeśli nie to powiedz mi proszę: Skoro twoje posty są tak bardzo Anty-Olgierdanowe to powiedz dlaczego do niego nie podszedłeś i nie wyjaśniłeś z nim tego jak byłeś na miejscu XD?

#kononowicz #patostreamy
hlebak - UWAGA TEORIA SPISKOWA po przeczytaniu możecie trafić do choroszczy, ale pisz...

źródło: major-suchodolski

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@hlebak: @Curlies Raczej nie ten małolat, farara ma bęben i jest wyższy. Ja po ujęciach z jakich wrzucał materiały i jego aparycji na tych #!$%@? zakładam, że to typ zaznaczony tutaj. 2:24:17 na zapisie lajta WSW. Po tym jak nietypowo się kręci i co rusz zmienia lokacje, żeby mieć tylko lepszy kąt do nagrania tylko on pasuje z tamtej lokalizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
cl-sr - @hlebak: @Curlies Raczej nie ten małolat, farara ma bęben i jest wyższy. Ja p...

źródło: fararka

Pobierz
  • Odpowiedz