Wpis z mikrobloga

Ankieta boża. Kogo najbardziej nie lubicie czy wręcz nienawidzicie w świecie Szkolnej 17? Zapraszam do ankiety i dyskusji. Teraz chyba już wybrałem odpowiednie postacie

#kononowicz

Kogo najbardziej nie lubicie czy wręcz nienawidzicie w świecie Szkolnej 17?

  • Konon 5.4% (18)
  • Major 0.9% (3)
  • Mexicano 0.3% (1)
  • Pies Aron 2.7% (9)
  • Sradek aka Centaur 40.8% (137)
  • Ekoparówa aka Zielony Kudzu 32.4% (109)
  • Barney 0.9% (3)
  • Organista aka Onanista 1.5% (5)
  • Dryblas 13.7% (46)
  • Ktoś inny - kto? 1.5% (5)

Oddanych głosów: 336

  • 12
  • Odpowiedz
@Pomorski_Wilk: Dławek zrobił więcej złego, ale Kosno to jest taki człowiek, że jak widzę ten jego parszywy pysk, to muszę trzymać ręce przy sobie, bo jeszcze bym walnął sierpa w monitor
  • Odpowiedz
@Pomorski_Wilk: ja #!$%@?, missclick, robie cos, mam telefon na brzuchu XD TAK, WIEM JAK TO BRZMI( ͡° ͜ʖ ͡°) i MNIE SIE BARNEJ KLIKNAL, A BYLBY ZAZNACZONY ZIELONY LUDEK
  • Odpowiedz
@Pomorski_Wilk: Dławek zrobił więcej złego, ale tylko dlatego, że ma kasę i możliwości do robienia złych rzeczy. EkoNieudacznik nawet OC musiał brać na matkę, więc bez hajsu, jedyne możliwości jakie ma, to nielegalna reklama Kudzu xD
Ale jeśli chodzi o charakter, to w skali od 0-10, Dławek to tak z -100, a EkoParówa to tak z -10000000000000000000000000
  • Odpowiedz
@marv0oo: Podobało mi się, że ekoprzegryw zaczął atakować Piotrka jak kamerował pogrzeb, że jest frajerem, bo nic z tego nie zarobił. WSW, dziarski 60-latek, co robi kasę jako kierowca ciężarówki i coś tam w życiu osiągnął, usłyszał coś takiego od kolesia, który nigdy nie pracował, miał OC na matkę i w nocy grzebie w śmietnikach. Czyli Rafałek należy do osób, które nie rozumieją, że ktoś coś może robić dla frajdy, a
  • Odpowiedz
@Pomorski_Wilk: najlepsze było to, jak Skośno podkreślał jak to on POmagał z pogrzebem - co taki ktoś jak EkoZwel, dziad co mieszka z ojcem, miał OC na matkę, nosi ubrania ze śmietnika i damskie okulary, mógł pomóc z pogrzebem? xD
  • Odpowiedz