Wpis z mikrobloga

@dashcambandit: Właściwie na rondach ciężarówki praktycznie zawsze wymuszają, przez to że słabo się rozpędzają. Na spokojnie mógłbym osobówką na wjeździe na pusto stać przed ciężarówką, wjechać na nie, objechać dookoła i trafić w tą ciężarówkę twierdząc że mi wymusiła xD Ale to trzeba trochę zrozumienia.
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: To zależy kto pierwszy minął A-7. Jeśli pierwsza wjedzie ciężarówka, a na rondzie nie będzie komu ustępować pierwszeństwa, następnie inny pojazd wjedzie w bok tej ciężarówki, to on jej nie ustąpił zgodnie z A-7, a nie odwrotnie.
  • Odpowiedz
@niki_niki Ogólnie ja to wiem, Ty to wiesz, goście w beemkach z nagrań trochę mniej.

W hipotetycznej sytuacji która wyżej opisałem to osobówka będzie na obwiedni ronda, więc jakby nie było wymuszenie przez ciężarówkę. Ot bzdura.
  • Odpowiedz
@dashcambandit: o ale jak bys #!$%@?ł to kilka lat w wiezieniu dla zawodowego-sikacza xDDDDD Przy 14 km/h nie zachowac odpowiedniej odległości to trzeba być ostrym #!$%@? i debilem xD
  • Odpowiedz
@dashcambandit: To zależy... Gdybym jechał którymś ze swoich codziennych samochodów, to nawet przy tak ewidentnej winie tego pajaca z gruza i tak wcisnąłbym hamulec w podłogę. Ale miałem jeszcze niedawno wysłużonego dostawczaka i nawet bym się w nim nie zastanawiał, tylko #!$%@?ł aż by się cwelowi oranżada z komunii odbiła. A tak serio, to chyba naturalny odruch każdego kierowcy, który nie jest śmieciem jak ten z BMW, żeby w sytuacji zagrożenia,
  • Odpowiedz
@dashcambandit: Mając kamerę w aucie i widząc, że gość hamuje celowo, bez powodu, to sam bym zaczął hamować (żeby nie było, że walnąłem go celowo), ale na końcu bym trochę odpuścił, tak, żeby go jebnąć w zderzak i klapę. Bez większych szkód, ale żeby debil widział czym grozi hamowanie przed innymi pojazdami. No i oczywiście telefon na policję i pokazanie nagrania.
  • Odpowiedz