Wpis z mikrobloga

Cześć,
Zastanawiam się na kogo oddam swój głos w wyborach na jesieni pomiędzy dwiema partiami.
Czy ktoś stworzył już jakąś listę (coś takiego robił Koroluk kiedyś) z faktycznymi działaniami partii w stronę o której mówi w postulatach albo jej doświadczenia z przeszłości np w głosowaniu w sejmie za lub przeciw danej ustawie (dla jasności mówię tu o przypadkach np kiedy było głosowanie za wprowadzeniem dodatkowych socjali i dana partia głosowała za, gdzie teraz krzyczy na cały zyher precz z socjalem) ?
Potrzebuję faktycznych danych żeby rozstrzygnąć spór pomiędzy Konf a KO.
Cały czas tu widzę komentarze typu kofta to ruskie trole i z kofy się wyrasta. Proszę o jakieś sensowne argumenty dlaczego "dorosłe" osoby nie głosują na konfederacje. To samo z KO. Moim zdaniem, żadna partia nie nadaje się do rządzenia, tylko nie wiem która bardziej. Nakierujcie mnie jakoś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wybory #konfederacja #prawica #lewica #tusk #polska #polityka
  • 18
A co przemawia za KO, że tak dużo wyborców jest tutaj na wykopie.


@jankochanowski: Jeśli o mnie chodzi to w tym momencie mam głęboko gdzieś wybór perfekcyjnej partii która spełni moje gospodarczo społeczne wymagania. Największą szansę na #!$%@? PiS ma KO więc głosuję na KO, tyle. Przychodzi kryzys to wpierdzielasz czokoszoki a nie pierdzielisz pod nosem że mało pożywne i wolałbyś Nestle.
@tomo1111: Z fanatykiem konfy jest taka sama gadka jak z fanatykiem PiSu czy fanatykiem lewicy. Cokolwiek powiem złego na konfę to zaczniesz mnie pewnie wyzywać od neuropków z discorda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A skąd wiem że jesteś fanatykiem? Cóż, nie fanatycy nie poświęcają każdego dnia by wrzucać na mirko moja partia good reszta partii bad. KO i Tusk bywają fałszywe ale jeśli mam wybierać między "gorzej
A co przemawia za KO, że tak dużo wyborców jest tutaj na wykopie


@jankochanowski: Po prostu na ten moment są najmniej szkodliwi.

1. Zero #!$%@? o zgniłym zachodzie czy UE narzucającej nam eurokomunizm (tak, tej samej UE, dzięki której fantastycznie się na przestrzeni lat rozwinęliśmy - patrz: infrastruktura, wiarygodność inwestycyjna, dotacje czy bony dające wędkę a nie rybę - np. bon na zasiedlenie czy dotacje na rozpoczęcie biznesu).

2. Zero #!$%@?
@jankochanowski: Masz rację ale moim zdaniem więcej ewentualnego #!$%@? będzie z partią mocno skręcającą w konkretną stronę (czyli prawo = konfa) niż z partią liberałów / centrystów. No sorki ale mam ufać że partia eurosceptyczna i w której szeregach jest dużo pro rosyjskich osób nie wykona ruchów do wyjścia z Unii bo tak obiecali na ładne oczy?
@jankochanowski: Patrząc po (dawnej) popularności PiS to większości naszych rodaków nie obchodzi ani wolność gospodarcza ani ideologiczna. Polak życzący źle sąsiadowi zza płotu to trochę stereotyp a trochę prawda. Brzmi absurdalnie ale uważam że tyle lat po upadku PRL wciąż jest za wcześnie na taką partie w tym społeczeństwie.
@jankochanowski: KO wiem tylko tyle, że klamali, łgali jak psy. Co do konfy to mogliby przecież nie zabierać głosu w sprawach aborcji a jednak stali po mocno niepopularnej stronie, ktora dodaje im całe mnóstwo negatywnego elektoratu więc jestem bardziej skłonny ufać im, że wierzą w to co mówią. Nie znaczy to, że się zgadzam z nimi albo, że nie kłamią, ale jedyni mówią rzeczy, które są niepopularne.
KO wiem tylko tyle, że klamali, łgali jak psy ... Co do konfy to mogliby przecież nie zabierać głosu w sprawach aborcji a jednak stali po mocno niepopularnej stronie , ktora dodaje im całe mnóstwo negatywnego elektoratu więc jestem bardziej skłonny ufać im, że wierzą w to co mówią.

@LifeReboot bitch please, KO podniosła wiek emerytalny... a jak chodzi o zakaz aborcji, to niewiele brakło by się z niego prezydium Konfederacji wycofało,