Wpis z mikrobloga

Tam już nie ma śniegu, jeżeli amator nie ma jakiegoś paraliżującego lęku wysokości, to wyjdzie
  • Odpowiedz
@damienbudzik: kondycyjnie na pewno wejdziesz, ale przygotuj się, że ostatni kawałek jest dużo trudniejszy od babiej góry czy 5 stawów, są łańcuchy, śliskie kamienie i możesz złapać lęk przestrzeni, ale generalnie nie jest to trudna góra, a przynajmniej nie przy dobrej pogodzie
  • Odpowiedz
@PustyCzlowiek: czy ja wiem czy taki trudniejszy? tych łańcuchów równie dobrze mogło by nie być, przynajmniej może wtedy takiego tłoku by nie było, ekspozycji w trakcie wchodzenia tez nie ma jakiejś sporej. Jeżeli jest wilgotno/mokro to wtedy trzeba mocno uważać, ale to na każdym szlaku w górach
  • Odpowiedz
@onomatopeja_: no na babią czy do 5 stawów wchodzisz bez użycia rąk, a na giewont trzeba się asekurować, no i na górze za pierwszym razem jak byłem, to nogi się pode mną ugięły, więc imo tak, sporo trudniejszy, co nie znaczy że jakiś bardzo trudny, też jak ktoś nie ma doświadczenia z górami, to pewnie wszystko będzie dla niego spotęgowane, więc lepiej żeby był na to przygotowany, choć każdy reaguje inaczej
  • Odpowiedz