Wpis z mikrobloga

gówno burze czas zacząć, wielkimi krokami zbliża się festiwal Sunrise. Równia pochyła leci przy tym festiwalu a i tak pozostaje najlepszym w Polsce, jak to się ma do innych festiwali u nas? a no tak, że marka robi swoje, a tłumy idiotów też robią swoje, mamy inne festiwale u nas, ale ludzie patrzą aby na Kołobrzeg. Logika jak w też zbliżających się wyborach w PL, mamy PO lub PiS reszta gunwo bo tak. Szkoda bo tak jak i w muzyce, tak jak i polityce, moglibyśmy coś zmienić ale nas na to nie stać, ludzi nie stać na to, żeby otworzyć się na mniejsze, ale lepsze festiwale i wypromować. Monopol festiwalowy zabija ten kraj jak duopol partyjny. Obecnie Kris może robić sobie co roku festyn w Kołobrzegu a i tak tysiące ludzi przyjedzie i na koniec powie, że to Bóg wśród Polaków ze sceny DJ. Od siebie dodam, że usunięcie DJ Quiz od sunrise to jedna wielka pomyłka starego krisa, Quiz jako jedyny z tej zgrai retro robil robote, history należało do niego. Mam nadzieję, że otworzą się Polacy na inne festiwale, bo Tomorrowland z Krisem nie zbudujemy. Ceny rosną a dostajemy gwiazdy które już dawno mają świetność za sobą. Bawcie się dobrze sanrajsowicze, po 6 latach ciągłego jeżdżenia mówię basta, nie warto.
#sunrisefestival #kolobrzeg #edm #muzykaelektroniczna
  • 10
  • Odpowiedz
Stare jak Montmartre i Montparnasse, Zakopane, Karpacz, Bieszczady a z festiwali Tomorrowland czy Burningman. Taka kolej rzeczy
  • Odpowiedz
@willyfog: Ten monopol właśnie został dziś zakończony wraz z zamknięciem tegorocznego LU ( ͡° ͜ʖ ͡°)
830 zł za tych artystów xD Niektóre sceny w wybranych dniach nie mają nawet składu który zagrałby od 21 do 3 rano xD

Przecież w przyszłym roku nikt nie kupi już biletów w ciemno, a bez kasy nie będą mogli bookowac artystów i tak koło się zamyka że skończą z 2-3
  • Odpowiedz
@willyfog: Ja byłem blisko bo uśmiechało mi się nocować na polu namiotowym na Airbeacie wiec wziąłbym SF dla samego noclegu, na szczęście jeszcze w grudniu ogarnąłem nocleg w jakimś pensjonacie u Helgi i za tydzień wybieram się na jeden z lepszych festivali w cenie niższej niż SF xD
  • Odpowiedz
  • 0
@interpenetrate 1. Względy higieniczne
2. Spokój następnego dnia o poranku i to że mogę odespać spokojnie do południa i nikt nie rozstawi boomboxa obok i do 8 rano będzie robił after w namiocie
  • Odpowiedz
  • 0
@interpenetrate jeździmy z różową we dwoje.
W sumie jesli miałbym jechać sam to brałbym pole namiotowe i podpiołbym się pod jakaś ekipę, na Airbeat mamy grupę na fb i ludzie się dogadują na wspólne dojazdy i na rozbijanie się w grupach obok siebie na polu namiotowym
  • Odpowiedz
  • 1
@interpenetrate poznałem w gimnazjum/liceum i przez 9 lat zdążyliśmy wyrobić sobie wspólne gusta muzyczne i wspólne hobby.
Od czasu jak zabrałem ją na Brennana i Headhunterza to zaczęła chodzić ze mną na Melodic Hardstyle choć wcześniej tak średnio go tolerowała i rok temu na Sunrise lepiej bawiła się na Hardach niż na jakichkolwiek innych scenach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz