Wpis z mikrobloga

Pierożyn na dniach wyskoczy jak filip z konopii atakując Ukrainę z terenu Białorusi wraz z ruskim wojskiem i być może białoruskim od północy wzdłuż granicy z Polską.
Cała akcja miała na celu maskierowkę przykrywającą relokację wojska.
Róbcie screeny.
#wojna #ukraina #rosja
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dominowiak: Jak dla mnie to typ po prostu został tam wysłany by mieć własny prywatny folwark do zabawy, żeby pilnował Łukaszenke (z którego zrobiono arcydyplomate) i ma umocnić kontrolę Rosji nad krajem. Chińczycy tak często robili, że jak jakiś watażka czy generał za bardzo fikał to wysyłali go na zadupie. Żukow też mroził tyłek na Syberii przed wojną z Niemcami.
  • Odpowiedz
@dominowiak:
Białoruś nie przystąpi do wojny.

Prigożyn swoim rajdem wynegocjował, że nie wypadnie przez okno, bo swoich najemników i tak by stracił - decyzję o włączeniu pododdziałów wagnera do MON FR podjęto już kilka tygodni wcześniej i zostają oni w okolicach rostowa na odtworzenie po rozbiciu pod bachmutem.

Rób screeny.
  • Odpowiedz
@dominowiak: kto taki wpis lajkuje? Ruscy jakby chcieli albo mogli wysłać wojsko z Białorusi, nie muszą udawać puczu, tylko wysłać tam wojska. Tak samo się wysyła tajnie zwykle ruskie jednostki, jak Wagnera.id nie trzeba udawać puczu, kiedy chcesz udawać że nie wysylasz wojsk. Nie musisz robić z siebie skończone go kretyna wobec własnego narodu.
Koniasz koncówa, tylko Prigożyn jedzie na Białoruś, do aresztu de facto. PMC zostaje w rosji
  • Odpowiedz
  • 0
liczysz, że i tak nie zrobi i cię za pół roku nie wyśmieje czy jak?


@Micro-Jet: a czy ja jestem Bartosiak, czy inny Wolski? Piszę sobie na MOIM mikroblogu moje rozkminy.
Chyba nie sądzisz, że mam jakiekolwiek dane na poparcie tych rozkmin, oprócz chłopskiego rozumu.
Chcesz, rób skriny, chcesz - wyśmiewaj. Będziesz prawdziwym wygrywem XD
  • Odpowiedz
atakując Ukrainę z terenu Białorusi


@dominowiak: To po co ta szopka z buntem ? Żeby dobitniej powiedzieć, gdzie Prigożyn jest i im telegrafować że zaatakuje z Białorusi ?

Armia Rosyjska przy idealnych warunkach, bo zaatakowani znienacka (gdzie ten Nienack ??) całą siłą sprzętową, VDV, czołgami i lotnictwiem s---------a po miesiącu na "lepsze pozycje i wgl to nie chcieli Kijowa zdobywać"
Teraz kiedy Ukraińcy są okopani na granicy z Białorusią na
Desxon - >atakując Ukrainę z terenu Białorusi

@dominowiak: To po co ta szopka z bunt...

źródło: FrQe_hFWAAAdVUz

Pobierz
  • Odpowiedz
@dominowiak: Plan idealny, tylko zapominasz o jednej sprawie - są satelity i gdyby Rosjanie chcieli zaatakować ponownie Ukrainę z terytorium Białorusi, to oni o tym wiedzieliby od razu. Jak 24 lutego nie wyszedł im atak z Białorusi, to tym bardziej im teraz nie wyjdzie. Swoją drogą widzę entuzjazm Białorusinów idących na r--ź. To nie Rosja i tam będzie dym w razie dołączenia do wojny ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz