Wpis z mikrobloga

Wychowałem się i mieszkam na wsi, więc nie mam szerokiegl grona znajomych, ale czuje się jakby znowu mnie odtrącili tak jak kiedyś to zrobili jeszcze w szkole
( ͡° ʖ̯ ͡°) i w sumie nie wiem dlaczego, bo nic im złego nie zrobiłem, a zawsze byłem cichy i spokojny ¯\(ツ)/¯ i troche wrażliwy, choć w podstawówce kolegowałem się z trzema dziewczynami, a z typem to tylko jednym, później kontakt z nimi urwałem tu wam nie powiem szczególów, ale musiałem zmienić szkołe (nie przez nich), no i skończyliśmy okres edukacji tak jeszcze do roku od skończenia przez nasz rocznik szkoły mój kontakt ze starą klasą wrócił, ale teraz znowu mnie olali ciepłym moczem. Napisałem do gościa w sierpniu ubiegłego roku, bo mialem sprawe i do dziś nie odpisał, czyli 10 mies czekam na odpowiedz zwrotną, inna znajoma studiuje teologie i prawdopodobnie śpiewa w chórze w kościele, miałem ostatnio pogrzeb babci, laske ostatni raz na żywo widziałem z ponad 10 lat temu, no i teraz tyle co na zdjęciach na fb, ale wiadomo, że zdjęcia nie ozdwierciedlają tak człowieka jak zobaczenie osoby na żywo, napisałem z pytaniem czy śpiewa w chórze, bo nie jestem pewny czy to ona i od miesiąca czekam na odpowiedz zwrotną ( ͡° ʖ̯ ͡°) inny typ ostatni raz z nim pisałem przez instagrama dwa lata temu i od tamtej pory nie wiem dlaczego mnie olał. Chciał mi sprzedać swoje auto ja ze chcialbym je zobaczyć na żywo i chcialem w związku z tym się z nim spotkać i nie odpisal do tej pory, czyli już od dwóch lat choć na instagrama wchodzi cały czas, bo widze jak publikuje swoje story

#pytanie #psychologia i chyba troche #przegryw #znajomi