Wpis z mikrobloga

To jest fikoł nieziemski. Patryk Jaki zwołał konferencję, na której miał piętnować rzekome fejki. Wyszło z niej, że przyjęcie tylko w zeszłym roku m.in. 25 tys. imigrantów z Turcji, 13,5 tys. z Bangladeszu i 5 tys. z Pakistanu jest spoko, bo podobno nie przyjmujemy tych najgroźniejszych: z Syrii, Iraku i Iranu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aha

Po pierwsze, z Turcji przyjmujemy m.in. Kurdów, ci mieszkają też po drugiej stronie granicy tureckiej, w Syrii, Iraku i Iranie i są groźniejsi? Mówią groźniejszym dialektem?

Po drugie, patrząc na półnazistowską retorykę Jakiego i jego partii, która demonizuje muzułmanów, to z Syrii akurat uchodzą też chrześcijanie, a partia Ziobra i Jakiego forsuje ustawę "w obronie chrześcijan", więc jak to?

Po trzecie, rasistowskie wtręty Jakiego, na których można zarobić parę głosów, to jedno, ale zgadnijcie, kto jest partnerem Patryka w wałach na publicznej kasie? Np. przy telefonii więziennej (Teldos - Telefonii Dla Osadzonych), projekcie Jakiego z 2017, który nigdy nie powstał, ale pochłonął milion złotych?
Syryjczyk Jihad Rezek, muzułmanin, były wójt Boronowa. Ba dumm tss!
Przy innym sztandarowym projekcie Jakiego (budowy przywięziennych hal produkcyjnych) wg NIK ponad 115 mln zł wydano z naruszeniem prawa. Znaczną część zakwestionowanych przez NIK dotacji otrzymało przedsiębiorstwo kierowane przez... Jihada Rezeka, człowieka Jakiego,

Patryczku, czyli jak zapachnie pieniądz, to nie jesteś takim rasistą, jakiego udajesz :3

#neuropa #4konserwy #bekazpisu #polityka #polska
JAn2 - To jest fikoł nieziemski. Patryk Jaki zwołał konferencję, na której miał piętn...

źródło: 0053592642

Pobierz
  • 1
Syryjczyk Jihad Rezek, muzułmanin, były wójt Boronowa


@JAn2: Syryjczyk o imieniu Jihad był wójtem jakiejś wsi w Polsce?

Edit: zrobiłem mały research, co tu się xd

Ale wójt zasłynął na Śląsku także dlatego, że publicznie uderzył Andrzeja Grzesika, posła Samoobrony.

- Dałem się sprowokować, bo gdy na powitanie pocałowałem dłoń żony posła, ten podsunął mi swoją rękę do pocałunku - twierdzi Rezek.
Jake_921 - >Syryjczyk Jihad Rezek, muzułmanin, były wójt Boronowa

@JAn2: Syryjczyk o...

źródło: o-cholera-tego-sie-nie-spodziewalem

Pobierz