Wpis z mikrobloga

Ogólnie jestem #przegryw i nie mam doświadczenia w tych sprawach, stąd moje pytanie

Spotykam się już nty raz z jedna dziewczyną. Na razie jeszcze nie było żadnego całkowania ani nic, jedynie lekki dotyk.

Równocześnie mam możliwość spotkania się z innymi dziewczynami z #tinder

Stąd moje pytanie - czy wypada spotykać się w tym samym okresie z wieloma na raz?
Na którym etapie powinno się spotykać tylko z jedna? Całowanie? Dopiero seks?

#randkujzwykopem #podrywajzwykopem #rozowepaski #wychodzimyzprzegrywu
  • 27
@polaw: Nie wiem jaki masz układ fwb, jedni ludzie się umawiają na seks z tindera, a drudzy ruchają najbliższych przyjaciół z racji braku brania na rynku ale np nie chcą brać ślubu bo coś tam. Tym pierwszym zazwyczaj jest wszystko jedno, bo chodzi o seks, a nie jakieś sercowe rozetki, a tym drugim można byłoby powiedzieć. Są też fwb co się wymieniają partnerami albo jebią w trójkącikach także ja bym to
@polaw: Przeczytaj co to jest fwb potem komentuj
zapoznaj sie też z definicją otwartego związku

Otwarty związek jest relacją niemonogamiczną, gdzie partnerzy pozostający w stałym układzie, jednocześnie uprawiają seks z innymi kobietami i mężczyznami oraz wzajemnie akceptują taki stan rzeczy. Otwarty związek to taki, w którym partnerzy żyją ze sobą na stałe, ale akceptują seks z innymi osobami.

Na czym polega relacja FWB?
FWB w większości, bo w około 60-76% przypadków,
@SarahC: Ja wiem co to jest fwb

I pytam czy jak masz jakiegoś fwb i jednocześnie szukasz partnera na stałe to powiadamiasz tą osobę z którą idziesz na randkę że masz fwb czy chodzisz na randki z typami a jednocześnie dajesz dupy komuś innemu?