Wpis z mikrobloga

Wrzucam jeszcze raz, bo tag #gothic w pytaniu ankiety nie działa.

Gracze #gothic, skąd zainstalowaliście grę? (dotyczy jedynki, albo dwójki)

  • płyta 22.7% (30)
  • Steam 54.5% (72)
  • GOG 10.6% (14)
  • pirat 12.1% (16)

Oddanych głosów: 132

  • 8
Ciekawe, teraz zupełnie inne wyniki są niż bez tagu o_O wykopki czytające wszystkie najnowsze wpisy z mirko (bez tagów) wolą GOGa niż Steama, a tagowicze #gothic częściej piracą ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Folmi: Ja osobiście zawsze korzystałem z wersji płytowej, od jakiegoś czasu Steamowej. Mam również Gogową, którą ostatnio sprawdziłem, ale moim zdaniem jest zdecydowanie najgorsza. Jakieś gównofixy powgrywane, których najlepiej jakby nie było, generalnie da się to okiełznać, ale najlepsza będzie na ten moment Steamowa (plus wgranie Unionowa - nowszego względem przestarzałego SP 1.8).
Mam również Gogową, którą ostatnio sprawdziłem, ale moim zdaniem jest zdecydowanie najgorsza.


@Fabiosek1: Faktycznie, gogowa wersja ma jakieś nakładki które knocą alt-tabowanie i nawet GRawInput od SaiyansKinga, który normalnie to fixuje, na niej nie działa. Dopiero na GD3D11 ustawienie okna borderless pomaga. Bez GD3D11 alternatywny renderer od SaiyansKinga też daje radę.
@Folmi: trochę lipna ankieta, bo ja bym zaznaczył wszystkie odpowiedzi xD
Pierwszy raz jedynkę i dwójkę po Innosowemu z płyty, Noc Kruka w Sumie też, bo z CD-action, trójkę spiraciłem, bo wtedy zero szacunku do tej gry xD Wielokrotnie też piraciłem wszystko, bo było szybciej wtedy z torrenta, niż szukać pudełek xD
A teraz to wiadomo, gog i steam, bo dalej łatwiej mieć coś za kliknięciem, niż instalować z płyty.
@Folmi: trochę lipna ankieta, bo ja bym zaznaczył wszystkie odpowiedzi xD

Pierwszy raz jedynkę i dwójkę po Innosowemu z płyty, Noc Kruka w Sumie też, bo z CD-action, trójkę spiraciłem, bo wtedy zero szacunku do tej gry xD Wielokrotnie też piraciłem wszystko, bo było szybciej wtedy z torrenta, niż szukać pudełek xD


@Saprofit: No pierwszy raz to chyba każdy ze starych graczy miał na CD (CDA nawet dołączyło G1 w