Wpis z mikrobloga

@rsnbl: Jak niby chcą równych płac pracując 5 lat krócej i z 50-cio dniowym urlopem?

Choć pierwsze sześć postulatów jest ok.
  • Odpowiedz
@rsnbl: skrajna lewica odpaliła program Korwina 4.76 a kartoflaci pływają na poparciu ostatnio widzianym za lsd 20 lat temu.
  • Odpowiedz
@rsnbl przynajmniej nie trzeba się zastanawiać bo z automatu jedna partia mniej przy urnie, głosowanie na Lewicę przez faceta to jak głosowanie przez żyda na NSDAP
  • Odpowiedz
@rsnbl: większość brzmi dobrze.
Wywalić darmowe podpaski, zmianę definicji gwałtu (jednak domniemanie niewinności musi być - bo będzie to wykorzystywane, przez niektóre kobiety)., równe płace to wiadomo jak z nimi jest, też wywalić, bo niby na jakiej zasadzie miało by to być regulowane i urlop menstruacyjny - kto bardzo potrzebuje załatwi L4 u mnie np i pewnie u większości kobiet to by było zbędne w najgorszym wypadku tabletka i idzie wytrzymać.
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: to tak, zgadzam się, że nie powinno być darmowe - ale jednak dostępne (poza aborcją w 3 przypadkach)
nie wiem czy nazywanie kobiet które zaszły w niechcianą ciąże "#!$%@?" stawia Cie w dobrym świetle.
Nie zaszłam nigdy w ciążę i prawdopodobnie nigdy nie zajdę (jest duża szansa na bezpłodność + i tak się zawsze zabezpieczam), ale w jakimś małym procencie jest szansa, że bym zaszła to tak płaciłabym za aborcję
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: ale Twoje podejście też ma uzasadnienie. Niestety negatywne.
Ludzie muszą się nauczyć, że aborcja to nic złego - to po prostu zabieg i tyle nie wiążący się z niczym negatywnym.
Ofc powinna być płatna - nic za darmo.
Uprawianie seksu to nie grzech ludzie powinni sobie to wziąć do serca i nie kojarzyć kobiet z "#!$%@?", kiedy wpadną.
No cóż - wpadka i tyle, trzeba zapłacić, żeby zatrzymać skutki błędu.
  • Odpowiedz