Wpis z mikrobloga

Ja naprawdę nie rozumiem facetów głosujących na lewicę.
Cała konwencja Lewicy była poświęcona tylko jednej płci, na której nie wystąpił ani jeden mężczyzna (z czego liderki były bardzo dumne).
Poza straszeniem Konfederacją i sloganami o tym , jak kobiecie jest w Polsce ciężko i jak bardzo jest temu winien patriarchat, pojawiły się hasła jasno nawołujące do walki z mężczyznami ( "należy rozerwać męski układ" itp.).

Jak na ironię już na samym początku liderki partii kłamały, że na innych konwencjach nie zobaczycie kobiet, bo jest tam rzekoma dyskryminacja, jednak jak się okazało jedyną konwencją na której doszło do dyskryminacji była konwencja Lewicy.

#polityka #bekazlewactwa #konfederacja
Pobierz dom_perignon - Ja naprawdę nie rozumiem facetów głosujących na lewicę. 
Cała konwencj...
źródło: lewary
  • 14
@albo_wutka_albo_buk: Poza tym, że #!$%@? mnie obchodzi nowomowa ze świata wykopkowych inceli, to nie widzę specjalnych powodów, dla których miałbym zmywać Polkami podłogę. Cieszy mnie natomiast, że słyszę od konfederołebka uwagę o tym, że trzeba szanować każdego człowieka. Powiedziałbym, że może nie tyle człowieka co jego człowieczeństwo, bo człowiek jako taki to już trochę grubsza sprawa. To pojęcie jest już być może nierozerwalnie związane z konkretną osobowością i sposobem widzenia świata