Wpis z mikrobloga

@stanislaw-robak: "Najważniejsza jest sprawczość, Prigożin nie wykonał pivotu na leju kontynentalnym i nie powiedział sprawdzam. Od początku, już 15 lat temu mówiłem o tym znajomej zakonnicy. Ocean kosmiczny."~Bacek Jartosiak
  • Odpowiedz
@stanislaw-robak: To że było całkowicie odwrotnie oznacza właśnie że mieliśmy rację. Udowodnię to w książce o pisaniu książki do której tworzę zbiórkę i link umieszczę pod filmem. Tylko lekka piechota dronowa na tyłach stref nękania w bunkrach dla czołgów. To jest chyba jasne. Wieża tego nie rozumie.
  • Odpowiedz
Mimo odmiennych zdań zgadzamy się ze sobą w 100% procentach. Jak mawiał Brzezinski nad którego domem kiedyś przelatywałem: "Amerykanie w końcu odejdą na jezioro Śniardwy". Innymi słowy Dżej Tałn, czyli Jesionka. Sun Tzu miał rację.
  • Odpowiedz
Dlatego bunt był Intermarium(czyt. Międzymorze) przesmyku zielonogórsko - suwalskim. Nie możemy zapominać o potrzebie rozmieszczenia map mentalnych w kaskadowym systemie pętli decyzyjnych, bo właśnie o to toczy się gra. Byłem w pentagonie.
  • Odpowiedz
@stanislaw-robak: Brama Smoleńska będzie szturmowana jak Burkina-Faso w 1903. Gdy paliłem z Filipem Karberem papierosy w Potomac Foundation tak właśnie mi powiedział. I to będzie "sprawdzam" dla przepływów strategicznych. Ocean kosmiczny nie ma portów.
  • Odpowiedz
@Iarnsida: Dlatego Armia Nowego Wzoru inaczej ANW powinna składać się z gwiazdy śmierci którą nazwaliśmy sworzeniem naszego Think Tanku. Panowie politycy są krótkowzroczni, ale kto z nas gołym okiem dostrzega Supergromadę Shapleya? I co się okazuje? Dlatego o tym mówię.
  • Odpowiedz
@stanislaw-robak: Projekcja siły powinna być dokonywana na Wielki Atraktor. Oczywistym jest że spieszone oddziały desantowe, jak opisaliśmy w ANW powinny desantować się z małych zwinnych dronów. Uderzenie balistyczne należy przeczekać. Niech strzelają, we mgle wojny nie będzie widać spieszonych oddziałów. Von Clausevitz już dawno o tym pisał, wystarczy doczytać. Zresztą koreański wywiad wykradł tę książkę i właśnie dlatego Amerykanie wiedzieli że Japończycy planowali blokować wybrzeże obu ameryk. To jest w stylu
  • Odpowiedz