Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
- W jakim stopniu #rozowepaski zwracają uwagę na kształt moszny i obecność grudek perlistych u partnera?
- Czy w wieku 27 lat warto poddać się zabiegowi redukcji moszny (skrotoplastyki)?
- Czy przy okazji można poddać się wazektomii i usunąć wodniaka jądra, żeby mieć kilka rzeczy od razu z głowy?
- Czy warto zdecydować się na częściowe przycięcie napletka, jeśli brak stulejki w stanie spoczynku i przy większości erekcji (czasem przy erekcji występuje częściowa, obejmująca mały fragment żołędzia)? Czy przy takim częściowym zabiegu traci się wiele z wrażliwych na stymulację zakończeń nerwowych, które są tracone w przypadku pełnego obrzezania?

#urologia #stulejka #seks #chirurgia #wazektomia #obrzezanie #medycyna #lekarz



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
- W jakim stopniu #rozowepaski  zwracają uwag...

źródło: 0

Pobierz
  • 5
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP):
W żadnym, po prostu je widzimy (a niektóre nawet nie). Mój partner ma i jest to dla mnie po prostu totalnie randomowy fakt, który działa na takiej samej zasadzie jak to, że ma pieprzyk na ręce. To totalnie naturalna sprawa, która nie wpływa na nic. Nie przejmuj się tym, jeśli jakaś zwróci uwagę i przez ten pryzmat będzie Cię jakoś negatywnie oceniać to warto przemyśleć czy w ogóle
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Forum Męskie Zdrowie twoim przyjacielem :)

- zwracają, lepiej grudek nie mieć, estetyka jest ważna
- chcesz to się poddaj, wiek nie ma znaczenia
- wazektomię można, wodniaka nie wiem
- jeśli masz jakiekolwiek problemy, rób koniecznie obrzezanie. zainteresuj się stylem high&tight, high&loose

pewnie masz wędzidełko krótkie, jeśli tak, to wycinasz