Wpis z mikrobloga

#bielskobiala
mam ambiwalentne odczucia co do nowej drogi rowerowej.
na pewno wygląda o wiele lepiej, sama drogą chyba nie jest jeszcze skończona, więc nie ma co się czepiać, ale... ulica jest... wąska.
ok tak wydaje się mi - może się nie znam, ale mogli trochę uszczuplić chodnik nie robić dodatkowego bruku między droga rowerowa a ulica. zawsze jakieś dodatkowe 30-50cm... no ale może się nie znam

Pobierz
źródło: temp_file.png8962429575370834097
  • 8
@Kaczorra za lotniskiem, w drodze z buta na Wapienica (można dojść do skrzyżowania w lewo na kamienice prawo na Wapienica/zapora)
- jest tam nowe rondo na wysokości knjapy Słowianka (dawne pod Strusiem) i kawałek stamtąd właśnie cyknalem wczoraj fotkę. Droga mi się podobała, w porównaniu z tym co. glo to nie o a ziemia, ale po paru minutach zaczęło mi coś nie grać. Może jestem błędzie, ale...
@Mirek_Cebula: aaa, przecież jechałem tamtędy tydzień temu, nie poznałem ;). Moim zdaniem jest spoko, nie ma tragedii z szerokością, da się spokojnie wymijać, oczywiście jadąc jedna osoba za drugą, a nie obok siebie. Poza tym to jest w miarę płaski teren, więc nikt się za bardzo nie rozpędza. Ja przede wszystkim cieszę się, że ją zrobili (wcześniej jazda po tych dziurach to była masakra), a i z wykonaniem nie ma źle.
@Kaczorra a to luzik:) to można tam już autkiem? bo przyznam byłem tam pierwszy raz z buta. A zawsze jak jadę od Wapienicy w kierunku kamienicy to jestem zawiedziony że nie mogę skręcić w lewo (czyli wracalbym właśnie tamtędy)