Wpis z mikrobloga

Panowie macie może porady jakies czy idzie to uratować? Zeszło mi do zera stability tuż po tym że względu na wymęczenie wojna i stopniowy spadek poparcia i teraz chyba będę miał wojne domową jak zwykle, kasuje wlasnie zapobiegawczo dywizje i wrzucam do szkolenia nowe zeby ci gnoje ich nie mieli macie może jeszcze pomysł co zrobić?
Screen sprzed chwili slabo to wygląda wiem ale ja świeży w #hoi4 #wojna #rosja #ukraina
ButtHurtAlert - Panowie macie może porady jakies czy idzie to uratować? Zeszło mi do ...

źródło: temp_file.png9098667984537448704

Pobierz
  • 9
@ButtHurtAlert: Przy takim zagęszczeniu dywizji to możesz się bawić na takie sposoby:
a) wycofać się, tak, żeby zagęszczenie ukraińskich jednostek spadło do 1-2 na kratkę ->sugeruję nową linię na Uralu
b) zrobić desant VDV na lotnisko w Hostomel lub na Kijów
c) force attack na linię wroga, metodą "szturmów mięsnych", pamiętaj o wsparciu powietrznym (w sensie żeby wyłączyć, tylko n00by go używają, a prawdziwi dowódcy drugiej armii świata, jak Szojgu i
@Kalifornix robiłem desanty na początku inwazji bo mam we frakcji Białoruś ale to sojusznik jak Włochy więcej popsuł bo zerową infrastruktura i mi jednostki przez niego w okrążeniu się zgubiły jak jechały na kijow a część nie miała zaopatrzenia ze spadochroniarzy i padli.
Wlasnie budowałem nowe tory w Rostowie ale mi wybuchł bunt w armii no #!$%@? i wojna domowa z juntą Wojskowa co akurat ten punkt zaopatrzeniwoey zabrali :////
@ButtHurtAlert: Jak masz pucz, to oznacza że jakiś wywiad spenetrował twój kraj niczym dwumetrowy murzyn drobną blondynkę i zrobił operację (przy nowszych DLC, może grasz na podstawce).

Możesz też zacząć sobie boostować jakąś inną ideologię, żeby później przejęła władzę w drodze wojny domowej. W sensie zatrudniasz ideologa jako ministra i klikasz w decyzjach przygotowania do wojny domowej, tak też się kiedyś dało, nie wiem czy nadal się da. A najazdy na