Wpis z mikrobloga

#ubrania #facet #modameska hej w jakich sklepach kupujecie szmaty ? ja np koszulki kupuje w decathlonie maja najtansze w porownaniu do jakosi materialu, bielizne zamawiam na allegro, spodnie lubie z bigstara a cala reszte kupuje w bytomie, ale mam wrazenie ze i ten sklep schodzi na psy coraz bardziej, moze polecice cos lepszego ?
  • 10
@KrowkaAtomowka ja w second handach lubię. Jest tam mix przebojów, ale często idzie znaleźć dobre jakościowo rzeczy. No i o całkiem oryginalnym wyglądzie (choć pewnie to nie jest dla Ciebie pożądana cechą ( ͡~ ͜ʖ ͡°) )
@KrowkaAtomowka: Najczęściej swoje ubrania kupuje w house, ubrania które tam sprzedają są dość mocno zróżnicowane, jest dużo basiców, ceny mają normalne zwłaszcza biorąc pod uwagę, że tak średnio raz w tygodniu wlatuje kod -20-30% + co chwilę jakieś wyprzedaże. Jakość jest w porządku a czasami bywa petarda wręcz. Spodnie SmokeStoryGroup zaś z takich sportowych ciuchów typowo Umbro ma bardzo spoko jakość.
@KrowkaAtomowka:

co tego co widzialem to z jakoscia jest dramat,

Wiadomo, że jak wszędzie sprzedają tam lepsze i gorsze rzeczy, ale też jeśli masz tam t-shirty po 15-20 zł na wyprzedaży to nie spodziewaj się nie wiadomo jakiej jakości, chociaż te legendy o t-shirach które lecą do kosza po kilku praniach to bullshit jeden wielki. Poza tym to odnoszenie się do składu za każdym razem bawi tak trochę w House za
@KrowkaAtomowka: Vistula jest spoko, według mnie lepsza od Bytomia.
Ogólnie z sieciowek bym polecał też: Massimo i Zare ale na promocjach. W Massimo sa czesto duze promki i już sie całkiem opłaca.
Tak poza tym, to

Abercrombie&Fitch - fajne ciuchy, jakościowo przyzwoicie ale drogo.

Uniqlo - fajne koszulki jakosciowo i nie drogie. Czasami problem z dostępnością rozmiarów tych najlepszych koszulek.

Rivier Island - takie przyzwoite ciuchy, lepsze od sieciowek jakościowo ale