Wpis z mikrobloga

Nie mam żadnych bliższych znajomych. Jak mogę poznać przyjaciół? Mam wrażenie, że inni ludzie jakoś o tym nie myślą i łatwo im to przychodzi. Zazdroszczę im tej umiejetności. Jestem studentem 2 roku. Boje sie, ze przez brak znajomych dziewczyna z którą jestem w relacji na odległośc w koncu straci zainteresowanie i uzna mnie za dziwaka i odludka mimo że nie mówi mi tego dosłownie, mysle ze to kwestia czasu że ta relacja sie przez to skonczy - ten mój brak życia towarzyskiego. Ta samotność doskwiera mi właśnie najbardziej w takie dni jak dzisiaj czyli piątek wieczór. #studbaza #pytanie #zwiazki #zalesie #samotnosc #depresja
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@abc-def: moze i jestem niebrzydki i moge sie podobac, ale co z tego skoro nie mam zycia towarzyskiego? Nie mam tozsamosci, nie wiem kim jestem. Nie jestem naset pewien swojej orientacji seksualnej. Prawdopodobnie jestem ASem czyli aseksualny.
  • Odpowiedz
@soshiu: Nie zatruwaj się takimi myślami. Po pierwsze to że nie masz znajomych nie musi jej przeszkadzać. Po drugie jeśli nie zaakceptuje tego jaki jesteś, to jedynie jej sprawa i nic nie tracisz. Jestem trochę starszy od Ciebie i też nie miałem nigdy jakichś znajomości a w wielu związkach byłem. I żadnej dziewczynie to nie przeszkadzało.
  • Odpowiedz
@soshiu: I co ci po tej diagnozie, oprócz straty kasy? Ludzie i tak mają to gdzieś i nie będą chcieli to zrozumieć czy akceptować. Nawet tym bardziej będą ciebie wykluczać społecznie jak się o tym dowiedzą. Chodzenie po psychologach i psychiatrach ci niewiele zmieni w tym, oni ci nie znajdą znajomych.
  • Odpowiedz