Wpis z mikrobloga

Normalni ludzie:

- Ja głosuję na Tuska, bo chcę usunąć PiS od władzy, a kiedyś dobrze rządził, może nie spełni obietnic. To według mnie najmniejsze zło.

- Ja głosuję na Lewicę, bo jestem gejem, a oni wspierają moje prawa, byli też przeciwko kredytowi 2%, więc mają pojęcie o ekonomii. To według mnie najmniejsze zło.

- A ja głosuję na Trzecią Drogę, bo mam dość PiS/PO, a z Lewicą mi nie po drodze, a Konfederacja ma kilka podejrzanych postulatów. To według mnie najmniejsze zło.

- A ja głosuję na Konfederację, bo najważniejsza dla mnie jest gospodarka, jako jedyni proponują alternatywnę dla rozdawnictwa. Znam ich wady, ale ostatecznie je akceptuję, bo polityka innych partii pod względem gospodarczym to jakaś porażka. To według mnie najmniejsze zło.

Neuropa:

- PIONTKA MENCENA, KONFEDERUSJA, KATOLIBAN HAHShdHAH. CO? JAK MOŻNA NA NICH GŁOSOWAĆ, PEWNIE JESTEŚ INCELEM I NA PEWNO JESTEŚ GŁUPI. Z TEGO SIĘ WYRASTA!!!!11
TUSK JES SPANIAŁY, ON TYLKO TAK MÓWI O 800+, ŻEBY WYGRAĆ WYBORY, NIE TO CO MENCEN POPULISTA!!!!!11

#polityka #neuropa #bekazlewactwa #konfederacja
  • 29
  • Odpowiedz
- A ja głosuję na Konfederację, bo najważniejsza dla mnie jest gospodarka, jako jedyni proponują alternatywnę dla rozdawnictwa. Znam ich wady, ale ostatecznie je akceptuję, bo polityka innych partii pod względem gospodarczym to jakaś porażka. To według mnie najmniejsze zło.


@OskarDw: Mnie ciągle zastanawia to ograniczenie rozdawnictwa. Przecież wszędzie podkreślają że zostawią to co jest teraz xd
  • Odpowiedz
@cwlmod Jesteś częścią tego wpisu, zakłamujesz fakty pod swoje poglądy. Propagandzista = czarno.

@Yurakamisa: Samo niewprowadzenie obietnic Tuska/Kaczyńskiego to jest ponad 100mld złotych oszczędności. Poza tym chcą usunąć 14 emeryturę, 500+ jako ulga podatkowa, pozbycie się głupich wydatków jak gipsowe jaja. Dodatkowo socjal jest zjadany po 15% rocznie przez inflację co już jest ogromną oszczędnością.
Konfederacja ma też ogólny kierunek polegający na zmniejszaniu wydatków i podatków, co mnie bardzo
  • Odpowiedz
@Yurakamisa:

No tylko nie zamierzają tego zabierać. Tylko dać w innej postaci

Według mojej wiedzy chcą usunąć 14 emeryturę. Gdzie znalazłeś informację o daniu w innej postaci? Z tego co wiem wątpliwości są tylko co do 13 emerytury(u narodowców).

konfederacja nie ma stanowiska co
  • Odpowiedz
@OskarDw:

Brak podatku dochodowego do 26 roku życia to tak na szybko. Wakacje kredytowe. 500+. Zerowy VAT. Teraz te autostrady wreczcie darmowe. Mądre zarządzanie wojną na Ukrainie - tj. zbudowanie kosztem Niemiec sojusznika US w regionie.

Sporo zawalili też, bo rozdanie "przedsiembiorcom" po 5000 bezwarunkowo czy więcej nawet przyczyniło się do dzisiejszych problemów z inflacją. Bardzo źle, że ruszyli kompromis aborcyjny. Zepsuli totalnie ustawę o poborze/ćwiczeniach wojskowych. Uległosć wobec KE
  • Odpowiedz
Konfederacja ma też ogólny kierunek polegający na zmniejszaniu wydatków i podatków, co mnie bardzo cieszy.

Nawet mentzen twierdzi że nie obniżą podatków xd

@Yurakamisa: Czemu kłamiesz? Mentzen cały czas mówi i cały czas jest przekaz, że najpierw trzeba uprościć podatki, potem zmniejszyć wydatki, a następnie zmniejszyć podatki.
  • Odpowiedz