Wpis z mikrobloga

Normalni ludzie:

- Ja głosuję na Tuska, bo chcę usunąć PiS od władzy, a kiedyś dobrze rządził, może nie spełni obietnic. To według mnie najmniejsze zło.

- Ja głosuję na Lewicę, bo jestem gejem, a oni wspierają moje prawa, byli też przeciwko kredytowi 2%, więc mają pojęcie o ekonomii. To według mnie najmniejsze zło.

- A ja głosuję na Trzecią Drogę, bo mam dość PiS/PO, a z Lewicą mi nie po drodze, a Konfederacja ma kilka podejrzanych postulatów. To według mnie najmniejsze zło.

- A ja głosuję na Konfederację, bo najważniejsza dla mnie jest gospodarka, jako jedyni proponują alternatywnę dla rozdawnictwa. Znam ich wady, ale ostatecznie je akceptuję, bo polityka innych partii pod względem gospodarczym to jakaś porażka. To według mnie najmniejsze zło.

Neuropa:

- PIONTKA MENCENA, KONFEDERUSJA, KATOLIBAN HAHShdHAH. CO? JAK MOŻNA NA NICH GŁOSOWAĆ, PEWNIE JESTEŚ INCELEM I NA PEWNO JESTEŚ GŁUPI. Z TEGO SIĘ WYRASTA!!!!11
TUSK JES SPANIAŁY, ON TYLKO TAK MÓWI O 800+, ŻEBY WYGRAĆ WYBORY, NIE TO CO MENCEN POPULISTA!!!!!11

#polityka #neuropa #bekazlewactwa #konfederacja
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grill-bill: A ty nie rozumiesz jak działa gospodarka albo głosujesz na partie, które chcą zrujnować nasze państwo.

Właśnie o tym był ten wpis, każdy ma coś co dla niego jest ważniejsze i zgodnie z tym głosuje, ale zawsze znajdzie się ktoś jak ty, który żyje w bańce lewicowej i zmyślonymi argumentami chce mnie odwieść od mojej decyzji, zamiast zaakceptować, że gospodarka jest dla mnie kluczowa.

panstwa wyznaniowego

Nic nieznaczące hasełko.
  • Odpowiedz