Wpis z mikrobloga

@mati1990: norma. Ja tydzień temu miałem imprezę firmowa, darmowe zarcie, alko, jakies tam atrakcje i koncert Podsiadlo. Wystawił mnie kumpel, później rodzicie, a na końcu brat. Na poczatku brakowało mi biletów i załatwiałem, żeby wszystkich zabrać, a finalnie pojechałem sam xDDDD
@Jechanka: mam na teraz 4 dni z 2021, 26 z 2022 i 12 z 2023... nie wierz nikomu że bycie informatykiem to fajna sprawa. Z urlopem teraz to będzie tragedia, odeszło 2 ogarniętych gości i jesteśmy ja kieras, nowa laska (nauczycielka muzyki xDDDD) i studenciak. że to wszystko nie #!$%@?ęło to sam się zastanawiam xD
@jetlag: ja na rower nie pójdę bo leje, tamci nie jadą bo w sumie nie wiem ale nie pojechali.
@Tigermass rodzina to chyba najbardziej #!$%@? grupa ludzi którzy są zmuszani do wspólnej egzystencji :/
@kiszczak nawet mi się nie chce ogarniać dzisiaj a ty mi mówisz o jakimś wyjściu z domu
@mati1990: zmuszony nie jesteś. Ja chciałem to zrobić z dobroci, bo są mega biedni(rodzice), a mieli ogarnięte wszystko i jeszcze mnie olali. Chciałem zawieźć, mogli jeść i pic do oporu, pozwiedzać trochę, potem odwiozlbym ich do domu, No ale cóż na sile nie będę ciągnąć.
W ogóle mam takie rozkminy o co chodzi mamie, ze nigdy nie chce nigdzie jechać dalej niz 20km od domu. Wiem, ze nie ma na różne
@kiszczakwsadzić dupę w auto no mógłbym wsadzić xD, a narzekam bo od miesiąca udało mi się ogarnąć dzień wolny i teraz nie wiem kiedy będzie następny. od 2 tygodni chciałem dzień wolny ale jak było 30C żeby na rowerze pośmigać a nie taką gównopogodę