Wpis z mikrobloga

Lewaki ogłosiły, że #petru aka "gospodarka" wygrał debatę z #mentzen aka "tiktok".
Petru musi się znać na "gospodarce" skoro stwierdził, ze ZUS jest ok i nie ma innej opcji. Dokładanie z budżetu państwa ok. 80 miliardów do najbardziej dziurawej instytucji jest faktycznie optymalnym posunięciem gospodarczym. To tak jakbyś od kogoś pożyczył pieniądze, #!$%@?ł, a potem brał chwilówkę, żeby załatać dziurę, a potem koleją chwilówkę, żeby spłacić poprzednią...
Drugi temat to strefa Euro. Wg Petru Polska wchodzi do Euro i kryzys magicznie znika. W tym czasie kryzys w Hiszpanii i Grecji robi brum brum... Reszty nawet mi się nie chce komentować.

Jak to stwierdził któryś z lewaków, faktycznie wygrała "merytoryczność", bo merytoryke Petru ma w dupie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #konfederacja #polityka #wybory
jobless - Lewaki ogłosiły, że #petru aka "gospodarka" wygrał debatę z #mentzen aka  "...

źródło: z29894803Q,Ryszard-Petru-i-Slawomir-Mentzen

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • 0
@janekplaskacz:

Tylko w wąskim umyśle konfederaty, który nie ogarnia skali problemu i populistycznie sobie podzielił świat na czarny i biały, bo racjonalne myślenie wykracza poza jego możliwości percepcyjne.


Jeśli jeździsz zepsutym autem, to masz dwie opcje. Albo go naprawisz, albo będziesz czekał, aż do reszty się #!$%@?. Jesteś taki mądry, to wskaż trzecią drogę gieniuszu.

Wziąlem, poczytałem


No właśnie znikąd, bo ZUS wcześniej czy później #!$%@?, a Państwo nie da rady
  • Odpowiedz
@jobless

Swoją drogą są kraje bez instytucji jak ZUS i jakoś działają. Jak one to robią...


Czytając twoje odpowiedzi to widzę, że masz klasycznego gwoździa w głowie ograniczającego myślenie.

Czy te kraje miały taki system jak ZUS i wyszły z niego? Jak to zrobiły?

Czemu trzeci raz nie odpowiedziałeś na pytanie JAK mielibyśmy z tego ZUS zrezygnować? Skąd chcesz brać 200 mld rocznie na wypłaty emerytur, skoro nie będzie skladek? Jak ludzie
  • Odpowiedz
  • 0
@janekplaskacz:

Czemu trzeci raz nie odpowiedziałeś na pytanie JAK mielibyśmy z tego ZUS zrezygnować?


Wyciągnij #!$%@? z oczu i naucz się czytać. Nigdzie nie napisałem, że chcę zlikwidować ZUS, tylko go reformować.

Czy te kraje miały taki system jak ZUS i wyszły z niego? Jak to zrobiły?


Oczywiście, że były, ale jako lewak masz zerowe pojęcie o historii. W UK bardzo długo był tylko State Pension (od ok 1911 roku), co
  • Odpowiedz
@jobless
ty konfederato zafajdany, czepiasz się każdego szczegółu a sam wymyślasz że ZUS jest ok, bo ktoś mówił o wieku emerytalnym.

A poza tym to twoje słowa pieprzony manipulancie:

Z ZUSem masz dwie opcje. Bronić go, czyli de facto zgadzać się z takim stanem rzeczy,


reforma to trzecia opcja, której nie dopuszczałeś w wypowiedzi powyżej.

state pension

Nadal jest

Ulżyć ludziom w licznych skladkach, podatkach i daninach, bo są nieefektywnie zarządzane.


ty
  • Odpowiedz
  • 0
@janekplaskacz:

a sam wymyślasz że ZUS jest ok


Co za debil... XD Jeśli na coś narzekasz, a nic z tym nie robisz, to się de facto na to zgadzasz i robisz popisówke, że niby ci nie pasuje. Więc idiota Petru zgadza się z ZUSem i rób więcej fikołków, ale na mnie nie działają.

reforma to trzecia opcja, której nie dopuszczałeś w wypowiedzi powyżej.


No właśnie debilu reforma to jest druga opcja,
  • Odpowiedz
  • 1
@jobless Lol, czy na koniec twoim argumentem jest to że Konfederacja jest tak samo nieogarnięta jak SLD i Razemki :-). No muszę powiedzieć że ciężko z tym dyskutować XD. Pomijam że jak typowy dzban od razu zakładasz że ktoś uważający konfe za debili jest lewicowy.
  • Odpowiedz