Wpis z mikrobloga

Czy wiedzieliście, ze Wykop zatrzyma dopiero dziesięciu ostatnich powiadomień?!
Nie byłem obiecny, kto urodził się, kto ożenił się?
Witam których widzę @Jurgen_Van_Beethoven:, @slabehaslo:, @bolorollo:, @Dioddy:, @shitty_support:, @Dziesion:, @Hansim33, @wynalazek_one: w tym tygodniu, dalej nie sprawdzałem, bo wszystko w porządku.
No i miłego uprzyjemnego popoludnia.

To zdjęcie nie jest stockowe, widziałem tę dziewczynę na ulicy.
mobutu2 - Czy wiedzieliście, ze Wykop zatrzyma dopiero dziesięciu ostatnich powiadomi...

źródło: samovar

Pobierz
@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @bolorollo: @slabehaslo: @Lutniczek: @Tonawetnielogin: @Marinero1: @omi-omi: @Sikorka2017: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @shitty_support: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @QUANTUM-DICK: @Juliusz-Banioski:

To zdjęcie nie jest stockowe, widziałem tę dziewczynę na ulicy.

@mobutu2: bardzo ładne zdjęcie. a jak tam wycieczka? to jakaś dłuższa chyba była, nie?

dobreeeego dnia
slabehaslo - @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @bolorollo: @slabehaslo: @Lutniczek: @To...
@slabehaslo: Niestety wycieczka trwała tylko przez tydzień, dopiero człowiek się przyzwyczaił do życia na pokładzie i jedzenia w restauracji. Ale był jeszcze szereg różnych święt, urodziny moje, miasta itd. No i jeszcze coroczny post dobrowolnie sobie nałożony powstrzymania od nałogowego oglądania Wykopu, Internetu itd., no i jeszcze był duży rajd w gre mmorpg przez który stracił wszystkie zasoby. Ale kupiłem parę detali, części komputerowych, codziennie sprawdzam cen na plytę główną, bo
urodziny moje

@mobutu2: to spóźnione acz szczere najlepsze życzenia ʕʔ

swojego blaszaka kupiłem dość tanio z dwa lata temu i mam nadzieję, że kilka lat wytrzyma. tylko mu kartę graficzną dokupiłem w tym roku, też nie jakąś bajeczną

i jeszcze był duży rajd w gre mmorpg

@mobutu2: a w co grasz? z nowych gier (takich 2005+ :D) czekam jedynie na Stormgate, ma być takim starcraftem 3
a w co grasz


@slabehaslo: W grach czasu rzeczywistego brakuje mi doświadczenia, bo miałem konia pewnego ale za mało mocnego, kiedy trzeba było grać, żeby wejść w tę scenę w swym czasie, więc tylko gry w których akcja rozkręca się krok po kroku mnie pozastają.
Elvenar mało znana gra, ale wszystko jak u dorosłych, z kłanami itd.

blaszaka kupiłem dość tanio z dwa lata temu i mam nadzieję, że kilka lat