Wpis z mikrobloga

@sunu459 Weszłam na tą stronkę, gdzie jest napisane o statystykach niebieskiej linii i chyba jej się procenty z tysiącami pomyliły. xD "Z kolei ze statystyk Niebieskiej Linii wynika, że rocznie ofiarą gwałtu pada 30 tys. polskich kobiet". Dodatkowo nie było napisane tam nic nt. narodowości
  • Odpowiedz
@kleboldswaifu: @StaryDziad12
Taki wywód do tematu.
Na pewno są normalne kobiety, ale z doświadczenia wiem, że wiele jest takich które lepsze bajki piszą nic Dickens. Kiedyś była dziewczyna dała mi zagrać na swoim telefonie w jakaś gierkę, w tym czasie dostała wiadomość od koleżanki i tak czytam i co jest. Wszedłem w konwersacje na GG i okazało się, że ta na mnie #!$%@?ła jakiejś koleżance którą znała z 2 miesiące, że
  • Odpowiedz
@AshtarPL Mi też się nie za bardzo chce wierzyć w 30k gwałtów rocznie, po prostu chciałam ten artykuł porównać z załączonym w poście komentarzem. No niestety, baby są powalone czasami. Tak samo jak dla niektórych molestowaniem seksualnym jest otrzymanie komplementu od randoma na ulicy, czy patrzenie się w dekolt (i nie widzą rozwiązania o nazwie "nie noś bluzek z dekoltem", bo przecież nikt nie ma prawa się spojrzeć xD) A takie co
  • Odpowiedz
@AshtarPL: coś musi być na rzeczy, bo jak mój kumpel rozstawał się z dziewczyną po 4 latach związku to ta zaczęła rozpowiadać, że ją bił xD A na koniec znajomości przyjechała do niego się jeszcze przeruchać mając już nowego chłopaka.
  • Odpowiedz
@kleboldswaifu: Chcą zniszczyć naszą cywilizacje, a by to uczynić najpierw ściągają na dno kobiety. Btw fajnie wiedzieć, że są jeszcze kobiety świadome tych feministycznych bzdur.
  • Odpowiedz
  • 3
@AshtarPL przyjaźniłem się z sąsiadka od dzieciństwa, związała się z moim kumplem. Nagle dzwoni kumpel #!$%@? ze co ja #!$%@?, dlaczego próbowałem na siłę się całować z jego dziewczyna. Myślę wtf, ale spotkaliśmy się i pogadaliśmy. okazało się że moja sąsiadka zmyśliła historie by chłopak był zazdrosny. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
tak tak i że 70% p0lek doświadczyło gwałtu lewicowe urojenia


@StaryDziad12: Bo one za gwałt uznają to że krzywo na nie spojrzysz xD Albo jak skoczysz za obustronną zgodą do łóżka, a jej się już po wszystkim odwidzi to też gwałt.
Molestowanie też uważają za gwałt. Jakby tak zrobić prawdziwe statystyki gdzie mężczyźni się przyznają do molestowania od strony kobiet, to by wyszło że procentowo wychodzi tak samo.
Sam w liceum
  • Odpowiedz
@sunu459: A to p0lacy nie gwałcą? No tak, oni tylko wykorzystują nietrzeźwe kobiety, jak to mawiał jeden z idoli wykopków Ziemkiewicz :))) W Polsce się takich spraw nie zgłasza bo victim blaming ma się dobrze, więc kobiety chcą sobie oszczędzić kolejnych upokorzeń. Nie znaczy to jednak, że takie rzeczy nie mają miejsca. Każda kobieta w tym kraju doświadczyła jakiegoś rodzaju molestowania ale to tajemnica poliszynela :)))
  • Odpowiedz
z tobą nie ma sensu dyskutować ty musisz sama poczuć na właśnej skórze ubogacenie


@sunu459: U mnie kuzynka identycznie gadała, uga buga że w Polsce gwałcą tak samo jak ciapaki w Niemczech. Skończyło się jej pierdzenie o multikulti jak przeniosła się do Hamburga, i parę razy gdy wieczorem wracała rowerem (okolice Altony) zaczepiały ją ciapaki, a raz jeden nachalnie za nią gonił xD
W Polsce nigdy takich akcji nie miała nawet
  • Odpowiedz