Wpis z mikrobloga

eh mam wrazenie ze jakas sila wyzsza po prostu zneca sie nade mna, po prostu juz nie mam sily wyjsc z bycia smierdzacym neetem na utrzymaniu starych
i jeszcze to #!$%@? lato gdzie trzeba wychodzic w krotkim rekawku i widac moj zalosny manlecki szkielet 10 latka
ja juz nie wiem po prostu nie czuje jakiejkolwiek kontroli nad zyciem niech sie dzieje co chce na magika i tak jestem pewnie za slaby eh
prawik 22 lata smiec odpad genetyczny over

ponadto dobija mnie rosnaca nienawisc do wszystkiego szczegolnie do tego szczesliwego normictwa, ktore poznalem i budowalo sobie pewnosc siebie na takich ludziach jak ja przez lepsze geny patrze na ich srajace szczesciem inzdagramy mam nadzieje ze sie jakis #!$%@? w jakims wypadku albo zdechnie na raka chetnie wtedy zajrze na ich profil

juz nawet jak widze jakas pare na dworze to czuje taka nienawisc do tego chlopa

jestem w czarnej dupie po prostu

#przegryw #neet
Pobierz
źródło: st,small,845x845-pad,1000x1000,f8f8f8
  • 13
eh mam wrazenie ze jakas sila wyzsza po prostu zneca sie nade mna, po prostu juz nie mam sily wyjsc z bycia smierdzacym neetem na utrzymaniu starych


@02044: a czemu chcesz wyjść z tego w ogóle? liczysz, że założysz kiedyś rodzine czy po prostu chcesz coś robić idk?

ponadto dobija mnie rosnaca nienawisc do wszystkiego szczegolnie do tego szczesliwego normictwa, ktore poznalem i budowalo sobie pewnosc siebie na takich ludziach jak