Wpis z mikrobloga

Kurde KDE PLASMA to jesz sztos, skonfigurowałem sobie wirtualne pulpity i aktywności i się czuję jakbym miał dwa oddzielne komputery do domu i na studia i kilka monitorów. A to wszystko płynnie przełączając się jednym kliknięciem w obrębie jednego środowiska. Piękne jest kde.
#linux
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@wykopyrek: w skrócie to tak jakby osobne ułożenie pasków zadań, ikon na paskach zadań, okien, osobne wirtualne pulpity, motywy itd. tylko przełączasz się po tym jak po wirtualnych pulpitach. Każda aktywność może mieć dowolną ilość wirtualnych pupitów. A wirtualne pulpity różnią się od aktywności tym że są prostrze, ułożenie pasków i ikon na każdym pulpicie jest takie samo, tylko inne okna można otwierać.
423frewq4f23 - @wykopyrek: w skrócie to tak jakby osobne ułożenie pasków zadań, ikon ...
  • Odpowiedz
Kurde KDE PLASMA to jesz sztos, skonfigurowałem sobie wirtualne pulpity i aktywności i się czuję jakbym miał dwa oddzielne komputery do domu i na studia i kilka monitorów. A to wszystko płynnie przełączając się jednym kliknięciem w obrębie jednego środowiska. Piękne jest kde.


@423frewq4f23: z jednej strony piękne, z drugiej KDE się sypie jak gówno w betoniarce jak poprzestawiasz trochę widgety na panelach XD
  • Odpowiedz
  • 0
@423frewq4f23: z jednej strony piękne, z drugiej KDE się sypie jak gówno w betoniarce jak poprzestawiasz trochę widgety na panelach XD


@Kryspin013: Nie wiem, u mnie ułożenie paneli bardziej przypomina to z gnome na pierwszy rzut oka a nic się nie sypie. Ale mam kubuntu na podzespołach amd a te są raczej dobrze wspierane.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Nie wiem, u mnie ułożenie paneli bardziej przypomina to z gnome na pierwszy rzut oka a nic się nie sypie. Ale mam kubuntu na podzespołach amd a te są raczej dobrze wspierane.


@423frewq4f23: a masz global menu i masz caffe dock (czy jakoś tak)?
  • Odpowiedz